Pleť rozzářená jako diamant a hebká jako samet!

Info ikona

Make-up, který se vyhřívá na výsluní beauty světa již dvě desítky let a který oceňují jak špičkoví vizážisté, jejich klienti, tak i prestižní magazíny. Jeho tajemství? Přináší totiž zářivou, dokonalou, a přitom přirozeně vypadající pleť a především to, co bylo kdysi výtvorem jen zkušeného make-up artisty, teď můžete své pleti dopřávat sama, jen několika tahy. „Lehkost, rozjasnění a dokonalé splynutí s pletí. To vystihuje ikonický make-up Luminous Silk Foundation. Od prvního vyzkoušení jsem věděla, že je výjimečný. Zajistí zdravě a prozářeně vypadající pleť po celý den a i zralá bude vypadt svěže a šťavnatě. Nejraději ho nanáším štětcem, krásně se zapracuje a jde příjemně vrstvit podle momentální nálady a potřeby,“ potvrzuje výše uvedená slova make-up artistka Lucie Janků, v jejímž líčícím kitu tento produkt za žádných okolností nechybí.

Návykový wow efekt

Luminous Silk Foundation je součástí řady Luminous Silk, která čítá 5 produktů pro zkrášlení pleti. Ať už se rozhodnete používat je kombinovaně, nebo se spolehnete výhradně na Luminous Silk Foundation, vaše pleť se bude moct za všech okolností pochlubit barevně sjednoceným vzhledem, svěžestí a hebkostí. A to až návykově! Čím to, že se po nalíčení budete chtít své pleti neustále dotýkat? „Prsty“ v tom má příjemná textura obohacená technologií Luminous Silk Foundation Micro-fil™, která přináší pocit mimořádné hebkosti. Jedinečný proces jemného mletí pigmentů je rovnoměrně prolne s transparetní bází tak, aby bylo dosaženo optimálního barevného efektu. O potřebnou dávku hydratace se zase stará glycerin.

Luminous Silk Foundation
Info ikona

Poklad pro všechny odstíny i typy pleti

Make-up Luminous Silk Foundation je k mání v 15 odstínech, takže je vhodný pro všechny tóny pleti. A protože oplývá nemastným složením, hodí se i pro všechny typy pleti — od mastné a smíšené až po suchou a citlivou (včetně zralé pleti).

Make-up Giorgio Armani
Info ikona

Chcete tenhle zázrak vyzkoušet na vlastní kůži a zjistit o něm víc?

Bezplatné VIP konzultace, ve kterých se dozvíte vše o make-upech z portfolia Giorgio Armani, probíhají ve dnech 31.8. - 4.9. 2022 v parfumeriích Douglas. Přijďte, můžete se s make-up konzultanty nejen poradit, ale odnést si i slevu ve výši 20 % nebo dárek k nákupu. Seznam míst, kde VIP konzultace proběhnou, a objednací termíny, najdete zde. A pokud jste ze Slovenska, mrkněte sem.

VIP konzultace
Info ikona
Měření