Ty nejlepší beauty looks pro červený koberec podle Armani Beauty

Jak to? Jejich ikonický bezolejový make-up Luminous Silk Foundation používají maskéři filmových hvězd již mnoho let. Jeho předností je nejen to, že je k dostání v mnoha lákavých odstínech pro každý typ pleti, ale zejména dokáže vytvořit přirozené krytí, které umocní drobnohled filmové kamery nebo fotoaparátu. Je doslova tajnou zbraní make-up artistů, kteří se pohybují ve filmové backstagi. Nosí ho herečky Sydney Sweeney, Adria Arjona či Maude Apatow. A výsledek? Jednoduše perfektní!

Dokonalý výsledek si však můžete prohlédnout i na české modelce Renatě Langmannové, které make-up artistka Eliška Matějková na červený koberec doporučila odstín 6,5 pro její krásně opálený tón pleti a jako dominantu zvolila výrazné smokey eyes, na než použila tekuté stíny Eye Tint v hnědofialovém odstínu 10 a oko nakonec zvýraznila tužkou v odstínu 12.

GIORGIO ARMANI

Ikonický produkt značky Armani Beauty, make-up Luminous Silk nechybí ani další dlouholeté spolupracovnici značky české herečce Jitce Schneiderové. Tato populární divadelní i filmová herečka se na červeném koberci jen málokdy objevuje bez výrazné rtěnky. Ani tentokrát tomu nebude jinak. Make-up artistka Eliška Matějková pro ni vybrala dokonalý červený odstín 8 nové tekuté rtěnky Lip Maestro Satin. „Rty hezky hydratuje, dodává objem a unikátní lehoučká formule rty prakticky vůbec nezatěžuje,” říká Eliška. Rtěnky Lip Maestro Satin jsou k dostání v 8 odstínech a vsadíme se, že nebudete vědět, který z nich si vybrat dřív. Hlavní vizážista značky Giorgio Armani pro Maďarsko Gyula Rusznyák radí:

Pokud chcete, aby vaše rtěnka byla opravdu dokonalá, okolí rtů zvýrazním pečujícím korektorem Luminous Silk Concealer. Dodá extra definici a zvýrazní barvu rtěnky.
GIORGIO ARMANI

Pro dokonalou pleť modelky Kateřiny Sokolové make-up tentokrát vůbec nebyl třeba. Postačil populární tekutý korektor Luminous Silk Concealer v odstínu 6,5, který vizážistka rozetřetřela doztracena. „Pro dodání úžasného glow doporučuji doladit pudrem Luminous Silk Fusion Powder,“ říká vizážistka, jež tento přirozený tělový odstín nanesla i na horní víčko, kam aplikovala tekuté oční stíny Eye Tint s celodenní výdrží. „Na řasy pak stačilo dát moji oblíbenou řasenku Black Ecstasy, která má dokonalý kartáček a vytvoří maximální objem a vzhůru na červený koberec!“ dodává Eliška.

*všechny produkty značky Armani Beauty jsou exkluzivně k dostání v síti parfumerií Douglas a na www.douglas.cz

Měření
Red carpet essentials

Všechny #redcarpetessentials jsou dostupné v síti parfumerií Douglas.