V létě se zamilujete a v zimě budete stále spolu

Nová verze Erborian BB Créme přichází s vylepšeným a udržitelnějším složením, díky kterému se chlubí úžasnými vlastnostmi. Výsledkem je však stejně výjimečný produkt jako předtím, který spojuje krásu a zdraví vaší pleti. Poskytuje střední krytí všech nedokonalostí, takže pleť po aplikaci vypadá svěže a hlavně přirozeně. Zároveň obsahuje SPF 20, takže i skvěle chrání před nepříznivými vlivy ze slunečního záření. Kromě toho také vyhlazuje strukturu pleti a zanechává ji hebkou jako hedvábí. Dokonalá struktura krému obohacená o hydratační látky zároveň zajistí i dostatečnou vlhkost, takže vás nebude trápit žádný pocit nepříjemného pnutí způsobený vysušováním.

Erborian je tu, aby přinášel inovativní produkty na pleť, které vám pomohou objevit vaši skutečnou krásu a posílit vaše sebevědomí. A tak v Erborian vytvořili produkt, který dodá pocit jistoty a radosti naprosto všem, bez rozdílu věku a pohlaví. Díky němu rozkvetete a budete se cítit sebevědomě ve vlastní pokožce.

Tento multifunkční BB krém má v rukávu ještě další eso. Vaši pleť dokáže zpevnit a vypnout, takže mladistvý a odpočatý vzhled se stane vaším denním chlebem. Obsažená UV ochrana je už jen třešničkou na dortu. Dokonale vylepšit svůj vzhled tak můžete během okamžiku, aniž byste na svůj obličej museli vrstvit několik produktů najednou. Skvělé účinky potvrzují i naše čtenářky, které měly možnost si tento BB krém s vylepšeným složením otestovat.

Co o něm říkají?

Hana J.: „S krémem jsem spokojená nad očekávání. Mám místy lehce zarudlou pleť a kryje moc dobře. Odstín je naprosto dokonalý. Pleť vypadá šťavnatě a hydratovaně.“

Slávka N.: „BB Crém je skvělý, lehký a obsahuje SPF, což je důležité. Textura je krémová, ale lehká jako bych na pleti nic neměla. Moje zralá pleť po jeho použití moc krásně vypadá, krém nezalézá do vrásek. Skvěle kryje, nahradí i drahé make-upy. Stačí ho málo i na moji mastnou pleť s nedokonalostmi.“

Veronika H.: „Myslím, že je to povedený výrobek. V létě nahradí hutné make-upy. Kdo má rád lehké krytí je pro něj vhodný po celý rok.“

Petra Š.: „Textura je sametová, jemná a v jednom slově dokonalá. Krytí nedokonalostí je báječné, zmizí pigmentové skvrny, pupínky i vrásky jsou méně viditelné. Pleť je po použití úžasná – sjednocená, jemná, hebká, zářivá a bezchybná.“

Lucie M.: „Produkt je naprosto skvělý, krásně kryje, přitom to není make-up. Pleť nevysušuje, naopak ji opečovává. Je lehký, přirozený, jemný. Pleť díky němu působí měkce a vyživeně. Krásně kryje a přitom je přirozený.“ Lucie M.

Aneta Š.: "Je to perfektní volba na léto, oceňuji, že obsahuje SPF a vypadá velmii přirozeně na pleti. Jsem velmi spokojená s výsledkem!"

Hlavní myšlenkou nového BB Crému Erborian je poukázání na to, že se hodí naprosto pro všechny. Proto v kampani značky narazíte na tváře různého věku i pohlaví. Do kampaně se zapojil influencer Boris Hrivňák s jeho maminkou Evou, influencerka Linda Eiseltová, dále make-up artist školitelka parfumerie Douglas Veronika Tóthová a čtenářka Elle Aneta Šveinarová, která byla vybrána poté, co měla možnost díky Elle produkt otestovat.

Měření