Náš ranní start s Foreo a lekcí jógy

Jak nejlépe začít svůj den? My v ELLE rozhodně hlasujeme pro jógu! A když vás na lekci jógy pozve beauty-tech značka FOREO, aby vám představila novinku v čištění pleti LUNU mini 3, a rovnou do jednoho z nejvíc trendy jógových studií, rozhodně nemůžeme říct ne! Vlastně právě naopak! Jógy se navíc zúčastnily i známé influencerky Andy Coconut a Notsofunnyany.

Jaký sport je po ránu váš oblíbený? Jóga nebo pilates? Běh nebo kruhový trénink? Každému vyhovuje něco jiného. Na co ale nezapomenout po tréninku, aby se zregenerovalo nejen vaše tělo, ale také pleť?

Všichni víme, že po každém cvičení musí následovat důkladné protažení těla a také regenerace svalů. Stejně důležitá je ale také péče o pleť po tréninku. Během sportovní aktivity na ní totiž ulpívají nečistoty, kožní maz a pot. Pokud se jich bezprostředně po cvičení nezbavíme, mohou zanášet póry, způsobovat akné, ale také urychlovat tvorbu vrásek.

Studená sprcha a čistá pleť

Zeptali jsme se proto lektorky jógy Adély Porubské ze studia Yoga Movement, která naši „LUNA hodinu“ vedla, jak rituál péče o pleť po tréninku řeší ona. „S jógou mám spojený pocit lehkosti a čistoty uvnitř. Po józe mám zase ráda studenou sprchu a čistou pleť. Tyto dvě věci skvělý pocit z jógy ještě vylepší,“ potvrzuje Adéla důležitost následné péče. 

Foreo

Nový kartáček FOREO LUNA mini 3 je dostupný v 5 barevných variantách 

„Jóga patří mezi mé každodenní rituály stejně jako čištění pleti. Mám ráda praktické věci, a proto mě opravdu nadchl čisticí kartáček FOREO. Jde o chytrý přístroj pro péči o pleť, který skvěle vyčistí a zároveň krásně vmasíruje můj oblíbený olejíček,“ popisuje trenérka. Používá nový kartáček LUNA mini 3, který díky jeho praktické velikosti může mít stále u sebe a ve sportovní tašce nezabere žádné místo.

Důkladná péče, jež šetří čas

Jaké jsou tedy hlavní přednosti LUNA mini 3? Je vyroben z neporézního silikonu a je voděodolný, čímž šetří čas a nechá se použít jednoduše kdekoli, i ve sprše. Po prvním spárování s aplikací a vytvoření ideálního nastavení už můžete kartáček používat dle libosti. Zajímavý je však hlavně režim GLOW BOOST – nezabere více než 30 vteřin a čistou pleť si mohou dopřát i ty nejvytíženější z nás. Navíc je lehoučký a tato varianta mini je skladná a vejde se do každé sportovní tašky, kde se nevylije jako například micelární voda.

Foreo

LUNA mini 3 by měla patřit do každé sportovní tašky

Pokud máte citlivou pleť a nevyhovují vám ani peelingy, oceníte možnost vybrat si až z 12 intenzit čištění. Technologie T-sonic a jemné silikonové štětinky důkladně a do hloubky odstraní z pleti veškeré nečistoty, které se nám na pleť dostanou během cvičení, ať už se jedná o pot, zbytky make-upu nebo i špína z půjčené jogamatky. Čistící kartáček na pleť LUNA mini 3 nabízí ale i další vychytávky: když si přístroj propojíte s aplikací FOREO a náhodou ho někde zapomenete nebo ztratíte, funkce Find my LUNA vám hned poradí, kde ho najít. To se hodí, ne?

FOREO LUNA mini 3 můžete nyní zakoupit exkluzivně ve vybraných Douglas parfumeriích a na www.douglas.cz

Foto: Daniel Válek

EBC promo