Jak zní óda na odvážnou extravaganci?

V neustále se vyvíjejícím světě módy a krásy je jedním z těch, kdo nám představují nové dimenze elegance a extravagance, módní dům Valentino. Své o tom věděl již zakladatel Valentino Garavani. Ten značku založil v roce 1960 v Římě a položil tak základní kámen jednoho z nejvýznamnějších domů italské módy, s kódy hluboce zakořeněnými v eleganci a šarmu. Pomohl tak definovat to, jak italskou módu známe dnes. Pozoruhodně elegantní, nesmírně osobitou a jedinečnou. Není divu, že si ve světě udržuje tradici spojenou s moderní vizí a získala si takový věhlas.

Olfaktorická expedice 

Právě spolu s módou ruku v ruce vždy koexistovala krása. Od svých samých začátků měly módní domy i kosmetické linie, které plnil sortiment od parfémů přes dekorativní kosmetiku po péči o tělo. Nebylo tomu jinak ani v případě domu Valentino. Ten za dobu svého působení stvořil hned několik ikonických vůní, z nichž mnohé zdobí naše sbírky nejen svou osobitou parfemací, ale i neopakovatelnými flakony. Nyní příběh značky pokračuje. Novým parfémem navazuje tam, kde skončila, a odhaluje nový příběh plný magických odkazů. Valentino nás zve na vzrušující olfaktorickou expedici s vůní, která dostala jméno Born in Roma Green Stravaganza. Poslední přírůstek do rodinné historie slibuje otevřít dveře do světa, kde extravagance a jedinečnost tančí v dokonalém souladu. Ovšem, zahajme tuto expedici v Římě.

Born in Roma

Zrozena v Římě

S východem slunce nad římským panoramatem se Born in Roma Green Stravaganza vypravuje na putování po městě, slibuje jediným přivoněním otevřít mysl nevídaným zážitkům a vyjádření jedinečnosti bez ohledu na konvence. Flakon v sobě nese ikonické prvky Maison Valentino a stává se vizuálním vyjádřením dědictví a současnosti, stejně jako jedinečného ducha značky. Design, inspirovaný římskou architekturou, a zdobení Rockstud, jsou charakteristickými rysy, které spojují klasiku s moderností. Vznešený kontrast mezi černou a zářivě zelenou barvou vytváří lahvičku, která sama o sobě vypráví příběh extravagantního vkusu a umění spojeného s přírodou. Květinově-ambrová dřevitá Eau de Parfum je pozvánkou k tomu, abyste žili život podle svých vlastních představ a bez zábran vyjádřili své jedinečné já. Kolik se toho může ukrývat v jediném flakonu? Inu, mnoho.

Bohatá, leč svěží vůně

Složení Born in Roma Green Stravaganza je mistrovským dílem vytvořeným pro ty, kdo hledají vůni spojující bohatost a svěžest. Zdánlivé kontrasty se mohou setkat v jedné jediné vůni! Dámská kompozice je symfonií, která rozehrává svůdné tóny kouřových čajových lístků spolu se svěžím jasmínovým absolue a chladivým tónem sladkého vanilkového extraktu. Zatímco pro pánskou vůni, Born in Roma Uomo Green Stravaganza, je signifikantní aroma ambry, která odráží odvahu a jedinečnost. Zářivý tón kalábrijského bergamotu, kávy a vetiver z Haiti jsou pak tím, co variantu pro pány činí jedinečnou. Ať už jste žena toužící po svůdnosti nebo muž hledající odvahu, Born in Roma Green Stravaganza slibuje ponořit se do tajů objevování vlastní jedinečnosti.

Born in Roma
Měření