Jste závislí na vůních? Rozšiřte svůj parfémový repertoár!

Nový parfém Givenchy L'Interdit Rouge Ultime Eau de Parfum by mohl být dalším kouskem na vaši polici. Proč tuto vůnni budete milovat? 

Odvážná a smyslná kompozice 

L'Interdit Rouge Ultime Eau de Parfum představuje novou kapitolu v příběhu ikonické vůně. Tato smyslná gurmánská verze spojuje bílé pomerančové květy s tmavou kakaovou slupkou, což dává vůni zcela nový rozměr. Je to parfém, který vás okouzlí a zahřeje svou hloubkou a intenzitou.

Vytvořeno mistry 

Vůni vytvořila trojice mistrů parfumérů Dominique Ropion, Anne Flipo a Fanny Bal, což už samo o sobě garantuje její výjimečnou kvalitu a komplexnost. Každá složka byla pečlivě vybrána a extrahována různými metodami tak, aby se vytvořila harmonická a bohatá kompozice. 

Gurmánské složení

Složení tohoto parfému je opravdu jedinečné. Okouzlení a smyslnost základu L´Interdit je nyní propojeno do smyslné verze, ve které jsou bílé ručně sbírané pomerančové květy tónované tmavou kakaovou slupkou. Vůně tak získává zbrusu nový nádech. Ve vůni ucítíte ještě třeba mandarinku, tuberózu, med, dřevité tóny pačuli a vetiveru a pižmo. Jde zkrátka o elegantní zážitek, který vás svede, pohltí a nepustí. 

Fancy flakon

Flakon L'Interdit Rouge Ultime Eau de Parfum je stejně vznešený jako samotná vůně. Jeho jednobarevný design s červeným lakováním a elegantní mašlí na hrdle flakonu podtrhuje extrémní svůdnost této vůně, takže se krásně vyjímá na každém toaletním stolku.

Rooney Mara jako múza

Americká herečka Rooney Mara stále ztělesňuje ducha L'Interdit a přidává k parfému další vrstvu tajemství a odvahy. RekIamní vizuál zachytil módní fotograf David Sims. Uhrančivý pohled múzy L´Interdit nás vybízí ji sledovat všude, kam ji příběh vůně zavede. Hloubka pařížského metra a vzrušující neznámé ji nezastaví.

Měření