Oddejte se svádění a podlehněte kouzlu malých nebezpečí

První vůně Phillip Plein pro ženy je okouzlující a podmanivá. Její flakon navržený s ohledem na eleganci, symbolizuje jemnost a je uložen v bílém a zlatém pouzdře inspirovaném nejluxusnějšími ročníky šampaňského. Opulentní sklo a ženské křivky zdobené zlatem. To je tajná zbraň svádění každé úspěšné ženy, která vzdává hold radostným okamžikům života a dělá z každého dne oslavu.

Ženskost ve své ryzí podobě

Abych ztělesnil sůvdnou a sebevědomou ženu Philipp Plein, chtěl jsem vytvořit radostnou, bujarou a především ultraženskou vůni. Inspiroval jsem se geniálním vesmírem. K tomu jsem přidal třpyt bublinek šampaňského, neodolatelnou smyslnost šatů Philipp Plein, vysoké podpatky, hluboký výstřih a svůdné rty ponořené do rtěnky. Tak se mi vůně Fatale líbí,“ říká o ni sám tvůrce, slavný parfumér Albert Morillas.

Svůdnice, co vítězí v každém svém úsilí

Parfém Philipp Plein, který byl stvořen k tomu, aby vynikal, patří mezi nejzajímavější novinky tohoto roku. Nositelka této vůně totiž nikdy nezapadne v davu, ale naopak působí pro všechny oči i srdce jako silný magnet. Je svůdná, smyslná a tím přitažlivě nebezpečná. Tato kráska oslavující svou sílu, vzácnost, ženskost dobře ví, že se nemusí bát konkurence. Pro takovou dávku sebevědomí si zajděte do butiku Philipp Plein do Pařížské ulice.

Jak voní uvolňující touha bez omezení?

Parfémová voda Plein Fatale je neodolatelná květinová vůně se třemi momenty intenzivního svádění. První ucítíte jiskřivý lesk v podobě černého rybízu a růžového pepře, které šumí svěžestí jako zlatá bublina a pak exploduje spolu s bergamotem a ambroxem. Potom přichází na řadu opojná květinová esence Ylang Ylang. Ta se snoubí s tuberózou, jasmínem a okvětními lístky růže a vytváří tak koktejl hodící se na každou party. Jako přiléhavé zlaté šaty vás nakonec obejme esence hořícího dřeva pačuli, santalové dřevo a pižmo spolu s vanilkou.

Měření