Příběh o vášni a překonávání vlastních hranic. To je Luna Rossa Ocean!

 

Uhrančivý Jake Gyllenhaal se ocitá pod plachtami jachty Luna Rossa, díla nejmodernějších technologií, a splývá se svým plavidlem v jedno. Přitom se však dostává dál, mnohem dál, než si kdo (včetně jeho samotného) dokázal kdy představit. Povzbuzován technologickou vyspělostí jachty překonává své hranice, v plné rychlosti otevírá nové obzory a míří k rudému měsíci. Tento poutavý příběh zrealizoval v krátkém filmu oceňovaný švédský režisér Johan Renck, který stojí mimo jiné za seriály Černobyl či Perníkový táta. Tiskovou kampaň k parfému nafotil Sølve Sundsbø, umělec proslulý jedinečným pohledem a experimentálními technikami. I na fotografiích je americký herec Jake Gyllenhaal zachycený jako charismatický odvážlivec, který ztělesňuje silnou a sebevědomou mužnost vyváženou klidem a citlivostí. Nechala jste se vtáhnout? To nejlepší teprve přichází — parfém Prada Luna Rossa Ocean.

Parfém Prada Luna Rosse Ocean
Info ikona

 

Kdo za novým elixírem mužnosti stojí?

Vůni vytvořilo ikonické parfémářské duo Anne Filipo a Carlos Benaim. Dělilo je od sebe celých 6000 kilometrů a Atlantik. Ona pracovala z Paříže, zatímco on tvořil v New Yorku, a přesto se jim podařil průlom — procesem tradiční destilace (a bedlivou kontrolou obou mistrů) prošly ty nejvytříbenější ingredience, aby se pomocí molekulární destilace vybraly ty nejjemnější molekuly. Byly vyčistěny, načež světlo světa spatřil skvost — čistý, dřevitý vetiver bez zemitých aspektů, jehož olej pochází z udržitelných zdrojů na Haiti.

Prada Luna Rossa Ocean
Info ikona

 

Návyková a mužná stopa vůně

Vůně obsahuje zářivý koktejl kvalitních citrusů v kombinaci s pikantní dvojicí levandule a šalvěje, jež společně vytvářejí čistou a svěží aureolu. Její kožené srdce vyjadřuje efekt druhé kůže tím, že objevuje smyslný semišový a šafránový akord a elegantní krémovost tónů kosatce. To celé je zahalené do mistrovské směsi pačuli, vetiveru a mošusu. Ach!

Prada Luna Rossa Ocean
Info ikona

 

Flakon jako ponoření do hlubin oceánu

Také lahvička, v níž se elixír ukrývá, byla inspirována technologickou dokonalostí a elegantní, uhlazenou dynamickou krásou plachetnic. V designu i materiálu flakonu se  odráží navíc síla živlů. Je lakovaný, protkaný modrým stínováním, což odkazuje na fascinující sáhy hlubin a odrazy světla na vodní hladině. Ikonická červená linka Prada, která se přes flakon svisle spouští, představuje symbol inovace. Elegantní uzávěr temný jako noc zakončuje červená tečka, která na celé lahvičce září. Jako červený měsíc. Prada Luna Rossa Ocean, EdP, je v prodeji od srpna 2021, a to ve dvou variantách: 50 ml za 1990 Kč; 100 ml za 2690 Kč.

Prada Luna Rossa Ocean
Info ikona