Zavřete oči a přivoňte. Nové parfémy spojují eleganci a výstřednost

Parfém je jako neviditelný šperk, který je nedílnou součástí našeho života. Není tedy divu, že při jeho výběru máme podobné nároky jako při hledání dokonalého šperku. V obou případech toužíme po originalitě, výjimečnosti a především nadčasové kvalitě. A přesně takové jsou nové vůně Les Infusions de Prada, které se vyznačují intenzivním prolínáním zdánlivých protikladů – tradice a inovativního řešení, které probouzejí život a svěžest.

Les Infusions de Prada: Dotek odvahy

Pokud si přivoníte k Les Infusions de Prada rázem se přenesete do italského Milána, kde v roce 1913 vznikla značka Prada. Výrazné a osobité vůně jsou odrazem této módní značky a ztělesňují v sobě její zvyklosti - propracovanost, nádech fantazie i uzávěr z kůže Saffiano. Nejvíce vás ale oslní způsob, kterým vůně Les infusions de Prada překračují klasické pojetí a přináší svěží prožitek plný elegance i výstřednosti.

Infusion de Gingembre

V kolekci Les Infusions de Prada se objevuje nová vůně, která přináší nečekanou a svěží kombinaci citrusů a dřevitých tónů. Infusion de Gingembre je mistrovským dílem parfumérky Daniely Andrier a Miuccii Prady, které oslavuje zázvor v celé jeho kořenité kráse. Tato vůně je synonymem pro dokonalou harmonii zázvoru, který se prolíná s energickými citrusy a jemným nádechem mošusu. Výsledkem je parfém, který je nejen svěží a kořenitý, ale také elegantní a neotřelý.

Vizuálně je Infusion de Gingembre vůní, která oslavuje propracovanost a fantazii. Její flakon, korunovaný uzávěrem z ikonické kůže Saffiano, evokuje tradiční eleganci značky Prada a zázvorové tóny skryté uvnitř.

Druh vůně: citrusová, dřevitá, kořenitá
Složení: zázvor, citrus, pižmo

Les Infusions de Prada

Infusion d’Ylang a Infusion de Vanille

Samotná řada se rozšířila před časem i o vůni Infusion d’Ylang představující oslavu květinových esencí a citrusové svěžesti, která je zároveň synonymem pro dokonalou harmonii smyslných ylang ylang květů, jejichž podmanivé aroma je důmyslně propojeno s energickým bergamotem a špetkou kardamomu, zakončené vůní santalového dřeva. K ní se připojila i další novinka, vůni Infusion de Vanille, která je mistrovským dílem kontrastů, kde se kouřová, téměř hypnotizující esence vanilky snoubí s živými tóny zářivého bergamotu a neroli. Základ ze semen anděliky pak dodává kompozici hloubku a zemité tóny, které umocňují celkový dojem.

Les Infusions de Prada

Další vůně, které si vás získají 

Kolekce Les Infusions de Prada, která s každou novou vůní rozšiřuje hranice fantazie, tak doplnila svou legendární linii o další kapitoly plné elegance a stylu. 

Kromě zmíněných novinek můžete vyzkoušet také vůni Infusion d’Iris, která znovuobjevuje jedinečné aroma kosatce bledého. Pro milovníky sofistikovaných vůní je tu naopak Infusion de Cèdre s intenzivními tóny cedrového dřeva s nádechem mandarinky. Infusion de Rose představuje starodávné, vysoce aromatické odrůdy zahradní růže. Oproti tomu Infusion d’Amande je bohatá vůně s tóny mandlí a bergamotovou vodou. Pokud hledáte povzbuzující vůni, sáhněte po Infusion de Mandarine s nevšedními výtažky z mandarinky. Jistě vás překvapí i Infusions de Vétiver - charismatická a mocná parfémovaná voda. A nelze nezmínit ani Infusion de Fleur d’Oranger, svěží květinovou vůni umocněnou vzácným santalovým dřevem. Všechny vůně jsou k zakoupení na douglas.cz.

Les Infusions de Prada
Měření

Fotografie: Filip Kartous; video: Lucie Desmond; modelka: Kristýna Š / Eskimo - Bohemia Management; kreativa a styling: Miroslav Romaniv; vlasy a make-up: Michaela Ohemová; produkce: Nikola Kočová.