Co vaše pleť opravdu potřebuje? Efektivní hydrataci.

Od mořského dna k vaší pleti

Než se tedy ponoříte do složitého beauty světa plného novinek, ujistěte se, že máte zajetou správnou skin rutinu, ve které na sebe jednotlivé kroky krásně navazují a vzájemně podporují potřebné účinky. Poraďte se o tom s dermatologem nebo s kosmetičkou, které věříte. Mezi nejdůležitější zásady, kterých byste se měli držet, patří bezesporu dostatek vláhy v pleti. Právě teď, po horkých letních dnech, můžete mít pleť vysušenou. Vraťte se s řadou OCEANSKIN na dovolenou k moři. Právě v oceánu, kde začal veškerý život na zemi, se nachází obrovské množství prospěšných látek, které našlo své uplatnění u značky Sesderma.

Oceán a věda pospolu

Komplexní řada OCEANSKIN je řada dermokosmetiky určená pleti, která touží po intenzivní hydrataci. Produkty z této řady jsou velmi bohaté na složky z mořských hlubin, jako je spirulina, mořský kolagen, elastin, výtažek z mořských řas nebo výtažek z kaviáru. Kromě toho zde dermatologové kombinují exkluzivní komplex Hydrases (směs čtyř přírodních olejů: arganový, Limnathes alba, pšeničné klíčky a avokádový) s bambuckým a kokumovým máslem. Použitá nanotechnologie, která je pro značku Sesderma typická, zároveň zvyšuje účinnost a pronikání aktivních složek do nejhlubších vrstev pokožky. 

 

Pojďme se podívat zblízka na 3 nejzajímavější aktivní složky z moře!

Spirulina

Tato mořská řasa smaragdově zelené barvy má velkou moc. V kosmetickém průmyslu se nejvíce cení Spirulina Plantesis, jejíž účinek na pokožku lze přirovnat k účinku séra nebo ampulky s koncentrovanými účinnými látkami. Zlepšení stavu pleti je tak viditelný už po první aplikaci! Díky obsahu antioxidantů a vitaminů (např. E a B) má spirulina silný antioxidační účinek a neutralizuje volné radikály, čímž chrání pokožku před předčasným stárnutím. Kromě toho zklidňuje, působí protizánětlivě a posiluje cévy. Navíc pomáhá obnovovat přirozený hydrolipidový plášť pokožky.

Kaviár

Tato aktivní složka zvyšuje hydrataci pokožky, vyplňuje jemné vrásky a zároveň snižuje záněty. Dokáže pleť chránit před poškozením způsobeným oxidačním stresem. Protože kromě jiného obsahuje omega-3 kyseliny, pomáhá také posilovat ochrannou kožní bariéru, blokuje ztrátu vody a prospěšných látek a také zklidňuje podráždění. Tato luxusní ingredience zvyšuje pružnost a pevnost pokožky.

Mořský kolagen

Získává se z kůže a šupin ryb a jeho hlavním úkolem je obnovení optimální hydratace a pevnosti pokožky a také její hloubková regenerace. Při aplikaci vytváří na povrchu pokožky ochranný film, který ji chrání před vnějšími nečistotami a ztrátou vody. Mořský kolagen zároveň pokožku zklidňuje, urychluje hojení a účinně působí proti příznakům stárnutí.

Všechny produkty Sesderma jsou k dostání v lékárnách, které se specializují na dermokosmetiku.

Měření