Do těchto balzámů jsme se bláznivě zamilovaly!

Balzám na rty má v kabelce většina žen. Když jsme si v redakci na toto téma dělaly průzkum, zjistily jsme, že nejen v kabelce. Většinou taky v kapse kabátu, saka, na pracovním stole, v přihrádce auta, na nočním stolku, a tak bychom mohly pokračovat dlouho. Balzám je vychytávka, bez níž si žádná žena neumí svůj den představit. Proto nás novinka od Labello, která dokonale propojuje dekorativní a pečující účinky v jedné tyčince, naprosto nadchla! 

Bojovníci proti zimě, studenému větru, mrazu a šedivým ulicím, jež rozzáříte nádhernou barvou svých rtů, budou doslova „balzámem” pro vaši duši! Nové balzámy na rty mají intenzivní barvu, pečující složení a krycí schopnost. Zárukou dokonalého účinku na rtech jsou luxusní přírodní oleje jako ten avokádový a z jojoby. Ty hydratují citlivou, tenkou pokožku rtů a udrží ji jemnou a hebkou. Rty jsou tak několika tahy plnější, vyhlazenější a ještě smyslnější! 

labello

Na výběr je budete mít v jemné i intenzivní variantě, která už je jen málo vzdálená klasické rtěnce. Samy ale brzy zjistíte, že jeden odstín vám stačit nebude. Vybrat si můžete z pěti barev, které se hodí na každou příležitost. Odvážná růžová a svůdná červená jsou naprosto ideální pro party sezonu, jemně nude odstín zase pro každodenní běhání po ulicích. Svěží korálová skvěle kopíruje nový Pantone odstín roku 2019, který rozhodně musíte vyzkoušet na šatech, topech, sukních a hlavně na svých rtech! Luxusní vínová barva je zase ideální kombinací k šále nebo kožíšku.

Více informací najdete ZDE. 

Jaký odstín nového balzámu Labello se vám nejvíce líbí?