Eliminujte viditelné známky stárnutí s řadou Nu Skin 180°®

Produkty Nu Skin 180°® jsou navrženy tak, aby eliminovaly viditelné známky stárnutí. Zlepšují texturu i tón pleti a snižují výskyt jemných linek a vrásek, díky čemuž pleť vypadá viditelně mladší. Pojďme si řadu Nu Skin 180°®  představit detailněji.

Nu Skin180°® Face Wash

Nu Skin180°® Face Wash obsahuje 10% aktivní účinný vitamín C, díky němuž je jedním z nejmimořádnějších čisticích gelů proti stárnutí. Takový obsah vitamínu C je účinnou zbraní k ochraně pokožky před viditelnými známkami stárnutí. Kromě svého zacílení na pigmentové skvrny a nechtěnému zbarvení pokožky, které vzniká v důsledku stárnutí, pomáhá toto bohaté krémové složení podporovat snížení výskytu u vrásek a pleť přorozeně zpevňuje. Jak na to? Použijte Face Wash každé ráno a večer jako první krok péče o pleť.

 

Nu Skin180°® / AHA Facial Peel a Neutralizer 

Nu Skin180°® AHA Facial Peel a Neutralizer slouží k odstranění odumřelé pokožky. Díky obsahu 10% kyseliny mléčné tato vědecky ověřená formule vyhlazuje výskyt viditelných známek stárnutí a nadměrného slunění. To vše bez potřeby času na zotavení, jako je tomu u agresivních klinických peelingů. Přípravky AHA pomáhají v obličejové části stimulovat buněčnou výměnu a snížení množství viditelných jemných linek a vrásek.

 

Nu Skin

 

NuSkin180°® / Anti Ageing Skin Care System 

Systém péče NuSkin180°® Anti Ageing Skin Care System obsahuje výběr všeho, bez čeho se při správné péči o pleť neobejdete – NuSkin180°® Face Wash, NuSkin180°® Mist, NuSkin180°® Cell Renewal Fuid, NuSkin180°® UV Block Hydrator SPF 18 a NuSkin180°® Night Concept.

Systém péče byl navržen tak, aby ve čtyřech krocích zjemňoval viditelné známky stárnutí. Je klinicky prokázáno, že NuSkin180°® zlepšuje texturu i tón pleti a snižuje výskyt jemných linek a vrásek. Polyhydroxy kyseliny poskytují jemnou a účinnou exofilaci (odstranění odumřelých kožních buněk), což přispívá k obměně starších buněk za mladistvější.

 

Nu Skin

 

Nu Skin 180°® / UV Block Hydrator SPF 18

Nu Skin 180°® / UV Block Hydrator SPF 18 chrání a hydratuje vaši pleť. Zároveň vaši pokožku chrání před UVB zářením. Taková ochrana může předcházet vzniku předčasných viditelných známek fotostárnutí. Tento technologicky pokročilý opalovací krém navržený s fotozomy z mořského planktonu aktivovanými světlem redukuje nežádoucí a viditelné známky nadměrného slunění, zatímco pokožku chrání.

 

Nu Skin 180°® / Skin Mist

Nu Skin 180°® / Skin Mist obsahuje di a tri-peptidy z hydralyzované rýžové bílkoviny a chrání před budoucí tvorbou vrásek a ztrátou pevnosti. Výtažek z hub čistí a napíná póry, zatímco exkluzivní HMW komplex pokožku zklidňuje a chrání.