Je vaše pleť zašedlá, vysušená a drsnější na omak? Vítej, zimo.

Podle ročního období

Období podzimu a zimy pro pleť přestavuje tak trochu jízdu na horské dráze. Prudkým střídáním teplot může vzniknout hned několik problémů, proto je potřeba vhodná podpora a ochrana. Zima zároveň může být i vhodou dobou pro omlazující a peelingové ošetření k potlačení vzniklých skvrn. Španělská značka Sesderma s více než 30letými zkušenostmi nabízí vysoce účinnou regenerační péči, ve které najdete výrobky hodící se právě i do tohoto náročného zimního období.

Probuďte svou pleť ze zimního spánku

Například řada Sesderma C-VIT s rozjasňujícími a omlazujícími účinky pomáhá pokožce získat zpět její mladistvou svěžest a zářivost. Tato řada obsahuja silný antioxidant – nejstabilnější formu vitaminu C, který kromě projasnění zařídí i stimulaci obnovy kolagenu. Řada Sesderma Factor G Renew také zvyšuje až o 86 % syntézu kolagenu. Kromě toho ale podněcuje i k tvorbě elastinu (o 76 %!) , který je také velmi důležitý ke zpomalení stárnutí. Dále řada skvěle hydratuje, snižuje viditelnost vrásek a mimických linek. Pomáhá také sjednotit tón pleti a vyrovnat její povrch, což je po létě velmi potřebné.

Zázračné účinky retinolu

Péče z řady Sesderma Reti Age obsahuje rovnou tři formy této látky. Ta je neúprosná vůči vráskám, mimickým linkám i zabarvení. Zároveň ovlivňuje i zlepšení elasticity. Účinek proti stárnutí je posílen působením dalších složek, jako jsou kyselina hyaluronová a růstové faktory, které působí synergicky se třemi formami retinolu. Díky tomuto systému se velmi dobře snáší i pokožkami, dokonce i s vyšší citlivostí a reaktivitou.

Mou nejoblíbenější řadou v tomto období je řada Resveraderm. V tomto období ji používám zejména v kombinaci s řadou C-VIT. Resveraderm hydratuje pokožku a stimuluje k práci kolagenová vlákna, která jsou zodpovědná za její pevnost a pružnost. Kromě toho stimuluje buněční obnovu a navrací hustotu a hladkost pokožky. Zesvětluje zabarvení a normalizuje melanogenezi, čímž zabraňuje vzniku nových zabarvení“ – dodává Anna Kwaśnik, Head of Marketing Sesderma.  

 

Vánoční radosti

Taška plná dermokosmetiky Sesderma je ideálním nápadem na dárek. Dopřejte sobě nebo svému blízkému kultovní výrobky zabalené do elegantní kosmetické taštičky. Vyberte si vánoční sadu přizpůsobenou individuálním potřebám pokožky: „V rámci vánoční nabídky v lékárnách a e-shopech naleznete sady produktů Sesderma, uzpůsobené na míru individuálním potřebám pokožky. Pro pokožku vyžadující intenzivní rozjasnění a sjednocení tónu doporučujeme krém a sérum C-VIT. Díky růstovým faktorům sada produktů FACTOR G RENEW zpevní a vyživí pokožku, zatímco RETI AGE se třemi formami retinolu ji omladí a vyhladí. Nabídku, věnovanou jejich pokožce, která zahrnuje pleťový a oční krém z řady SESDERMA MEN, zde najdou i muži. Každá ze sad je zabalena do elegantní kosmetické taštičky, která bude jistě pěkným doplňkem k vánočnímu dárku“ – říká Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma. 

Měření