Konec škatulkování podle typu pleti

Na první dobrou není ani suchá, mastná, smíšená nebo normální? Značka Sesderma pozorně naslouchá pokožce a dobře ví, že může mít několik různých potřeb současně. Jedním z klíčových prvků, kterým se Sesderma liší od ostatních značek, je jejich unikátní přístup k pleti. Sesderma nabízí sady dermatokosmetiky, které spojují produkty z různých linií, a tím umožňují maximální personalizaci péče. "Sesderma naslouchá pokožce! Proto kromě jednotlivých produktů nabízí i specifické rituály – kombinace dermatokosmetiky z různých linií vyvinutých odborníky. Díky tomu je možná maximální personalizace a fenomén synergie je v poslední době hlasitě využíván," vysvětluje Anna Kwaśnik, Head of Marketing značky Sesderma.

 

Wow efekt pro všechny

Sesderma se zaměřuje na použití nejmodernějších technologií a aktivních složek, které pronikají do nejhlubších vrstev pokožky. S průlomovou nanotechnologií pro kosmetologii se Sesderma stala jednou z prvních firem na světě, která tuto technologii představila v dermatokosmetice. Kromě toho využívá růstové faktory, mimetické peptidy a kmenové buňky, aby zvýšila účinnost svých produktů. Spojením produktů z různých linií Sesderma dosahuje synergického působení účinných látek, čímž zvyšuje jejich příznivé vlastnosti a zajistí tak WOW efekt, kterého při používání stejných látek jednotlivě nelze dosáhnout. Tento přístup umožňuje ošetřit pleť komplexně a zesiluje účinky péče, díky čemuž lze dosáhnout zdravé a opravdu krásné pleti. Míchání produktů z různých linek se dá považovat za určitou revoluci, díky které lze vyřešit i problémy pleti, které vás trápí dlouhodobě.

Značka dermatokosmetiky Sesderma, kterou založil Dr. Gabriel Serrano, je založena na moderních technologiích a pokročilých znalostech dermatologů a chirurgů.Pokožka má specifické potřeby a nejlépe reaguje na výrobky přizpůsobené jejím přesným požadavkům s použitím vzájemně se doplňujících přísad. Proto značka Sesderma doporučuje kombinovat produkty z různých linií do sad. Tímto způsobem můžeme vytvořit individuální, rozsáhlejší péči v závislosti na potřebách pokožky a očekávaných výsledcích,"doplňujeElżbieta Skalska, Global Business Director.

Personalizovaná pozornost

Kombinovat anti-aging terapie s ošetřením eliminujícím kožní problémy se sluneční ochranou nebo vytvořit každodenní rutinu pro pleť trpící akné, pigmentovými skvrnami a nedostatkem hydratace by už nemělo být nemožné. I na první pohled protichůdné potřeby lze uspokojit díky značce Sesderma, která si je vědoma toho, že každá pleť vypráví svůj příběh. Lékaři, kteří za značkou stojí, přistupují ke každému pacientovi s emaptií a porozuměním a přihlížejí nejen k rozmarům pokožky, ale také k preferencím a životnímu stylu pacientů. Zkuste i vy dosáhnout velkolepého výsledku!

Měření