Naslouchejte svojí pleti a dejte jí, co skutečně potřebuje

Kůže, jakožto největší lidský orgán, je nejvíce vidět a také právě na ní okamžitě poznáte, jak jste na tom. Na vzhledu vaší pleti se odráží nejen věk, ale třeba i prostředí, ve kterém se pohybujete nebo vaše aktuální psychické rozpoložení.

Takže pokud o pokožku chcete vědomě pečovat, musíte ji naslouchat, pozorovat a správně na její volání reagovat. Španělská značka dermokosmetiky Sesderma právě k tomu vybízí. Její výjimečnost a inovativnost spočívá ve sloučení lékařských zkušeností, vědy a moderních technologií. Díky tomu tato dermokosmetika pružně reaguje na všechny problémy každého typu pleti.

Nebojte se být náročná

Aby měla péče o vaši pleť opravdový smysl, je potřeba jí věnovat každodenní precizní péči. Ta zásadní ale začíná už v obchodě. Doporučujeme si volbu značky důkladně promyslet a nevybírat pouze podle ceny nebo podle své oblíbené influencerky. Vždy si raději zjistěte, kde a jakým způsobem se kosmetická péče vyrábí, jaký stojí za značkou příběh, jaké hodnoty a filosofii má, přečtěte si recenze nebo se klidně poraďte i se svou kosmetičkou nebo dermatologem.

Na kombinaci záleží

Koncept péče značky Sesderma je založen na kombinování produktů z různých řad v rámci jednoho cyklu péče. Je to odpověď na potřeby vaší pokožky, která obvykle vyžaduje nikoliv jednosměrné, ale komplexní působení, které řeší více než jeden kožní problém. Proto v produktových sadách dostupných na trhu lze nalézt dva přípravky představující řady s různými určeními. Synergie působení účinných látek obsažených v sadě zajišťuje komplexní účinek na zlepšení celkového vzhledu a fungování naší pokožky.“– vysvětluje Elżbieta Skalska, Global Business Director značky Sesderma.

Zázraky z laboratoří

Vědci, kteří se podíleli na vývoji produktů značky Sesderma pokládají za nejdůležitější, aby se všechny obsažené účinné složky dostaly v nezměněné podobě skutečně hluboko do pokožky. Této technologii se říká tzv. nanotechnologie. Jen s ní lze totiž dosáhnout maximální účinnosti jednotlivých produktů. Například vitamin A nebo C má tendenci rychle oxidovat, ale díky nanotechnologii lze tyto složky dostat v ideální koncentraci přesně tam, kam potřebujeme.

Dosáhnout dokonalosti

Další pokročilou metodou, která ovlivňuje účinnost ošetření, je genokosmetika. Jde o personalizovanou péči, která nejen odstraňuje stávající nedokonalosti, ale zároveň působí u zdroje problému tím, že ovlivňuje přímo geny kožních buněk, díky čemuž problém potlačují přímo u zdroje.

Značka Sesderma používá také naprosto revoluční složku – kyselinu tranexemovou. Díky svému všestrannému působení se označuje za revoluci v kosmetice. Nabízí možnost nejen vypořádat se s nerovnoměrnou pigmentací, ale také snižuje riziko výskytu dalších zabarvení. Kromě toho, že vyrovnává tón, silně zvláčňuje, zmírňuje záněty a podporuje bariérovou funkci pokožky.


 

Buňky v pohybu

Dalšími zajímavými složkami, které najdete v produktech značky Sesderma, jsou růstové faktory. Jde o proteiny, které se přirozeně vyskytují v našem těle. Stimulují růst, dělení a transformaci buněk a tím sehrávají velmi důležitou roli při udržování zdravé pokožky. Tyto růstové faktory se získávají z rostlin a výzkumy potvrzují, že jejich aplikace zvyšuje tvorbu kolagenu až o 86 % a tvorbu elastinu až o 76 %.

Jestli vás kosmetická značka Sesderma zaujala, můžete jí sledovat třeba na Instagramu nebo Facebooku. ,,Jsme rádi, že o Sesdermu je zájem i na nových trzích, proto vycházíme vstříc našim zákazníkům a jsme dostupní i v České republice a na Slovensku. Pro tyto trhy jsou nyní dostupné i naše profily na sociálních sítích, kde můžete sledovat aktuální novinky.“dodává Anna Kwaśnik, Head of Marketing Sesderma.

Měření