Revoluce v samoopalování: dokonalá barva už za 1 hodinu

Nemáte čas odletět vstříc slunečním paprskům? Nevadí. Nádherné opálení můžete mít hned. Chcete vypadat jako opálená sluncem z exotické Brazílie nebo raději zvolíte jemnější odstín z pláží Středozemního moře? Vše je možné! Díky produktům australské značky MineTan si můžete vybrat, na jaký odstín budete mít zrovna náladu. 

100% přírodní DHA bez nepříjemného zápachu, žádné parabeny a vše vhodné i pro vegany. Výrobky MineTan jsou navíc obohaceny o přírodní oleje a vitamíny, které se postarají o dokonalý výsledek a rozmazlí vaši pokožku. 

minetan

Ultrarychlé samoopalovací složky v produktech MineTan začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. Pěnu pak stačí smýt vlažnou tekoucí vodou bez použití mýdla či peelingu. Samoopalovací efekt je viditelný už po pouhé hodině. Po dobu 24 hodin se ještě dovyvíjí.

Jak samoopalovací pěny MineTan použít?

1. Aplikujte na suchou, čistou a peelingem očištěnou pokožku. Peeling se doporučuje provádět 8 - 16 hodin před aplikací. Minimálně 24 hodin před pak pokožku neholte.

2. Na nanesení produktu používejte výhradně určenou aplikační rukavici. Dbejte opatrnosti při aplikaci na kolena, lokty nebo třeba kotníky kvůli nežádoucímu tmavšímu odstínu.

3. Pěnu stačí umýt vlažnou vodou po 1 - 3+ hodinách dle vámi zvolené hloubky opálení. 

minetanminetan