Vánoce ve velkém stylu, Vánoce ve stylu Foreo

Někdo vnímá Vánoce jako velkolepou událost, jiní se přiklání ke komornějším oslavám. Všichni je ale trávíme v kruhu rodinném, kdy se po štědrovečerní večeři posadíme k nazdobenému stromečku a začneme rozbalovat dárky. Chcete své blízké letos překvapit něčím výjimečným? Pak vás nadchnou speciální dárkové sety švédské značky FOREO v designových krabičkách.

 

Pro náročné

Dárková sada FOREO Unlimited Edition Smart Mask Set nezná hranice. Obsahuje totiž to nejdůležitější, co potřebuje každá pleť, aby byla hydratovaná, vyživená, působila mladší a jen zářila. Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky FOREO UFO Mini Pearl Pink v cestovním balení a něžném růžovém provedení doplňuje kompletní sada hned několika pleťových masek FOREO. Hydrataci pleti má na starosti maska Make My Day (56 kusů), rozjasněnou pleť zajistí Glow Addict (24 kusů), anti-age efekt Youth Junkie (24 kusů), intenzivní hydrataci a výživu H2Overdose (24 kusů) a speciální noční péči pak Call It a Night (56 kusů). Pleť díky nim získá výraznější kontury, sjednocený tón, na šťavnatosti a navíc dojde k eliminaci již vzniklých vrásek.

 

Hydratace a rozjasnění pleti s pleťovými maskami FOREO UFO
Info ikona

 

Hravá designovka

Protože základem krásné pleti je její důkladné čištění, připravila značka FOREO speciální set FOREO Here & There Set, ve kterém najdete její bezkonkurenční sonický kartáček LUNA na čištění pleti. A to hned dvakrát. Zatímco LUNA Mini 2 Fuchsia získá své stálé místo v každé koupelně, její sestra LUNA Play Fuchsia se díky svému menšímu provedení hodí převážně na cesty. Ideální dárek pro všechny, kterým na jejich pleti záleží.

 

Dárková sada FOREO Here & There pro čištění pleti
Info ikona

 

Luxusní péče

Značka FOREO myslela i na ženy se zralou pletí a to luxusní dárkovou sadou FOREO Intensive Caviar Fusion. Pevná krabička ukrývá čisticí a rozjasňující pleťovou masku FOREO UFO s vyhlazujícím efektem a aktivní sérum pro rozjasnění a vyhlazení pleti. Pokožka je díky nim revitalizovaná, tonizovaná a působí mladistvějším dojmem. 

 

Vyhlazení a rozjasnění pleti pomocí Intensive Caviar Fusion od FOREO
Info ikona

 

Dárek od srdce

Kromě věcí, po kterých každý z nás tajně touží, ale udělají během Vánoc radost i takové dárky, se kterými si dáme práci. Ručně vyráběná překvapení zažívají rok od roku stále větší boom a jinak tomu není ani letos. A jak na to? Nejprve si ujasněte, co má obdarovaný obecně rád. Je na sladké? Nebo si rád prohlíží fotky, u kterých vzpomíná? Podle toho si pak přichystejte vše potřebné. A pokud nevíte, máme pro vás zaručený tip na DIY produkt, který potěší absolutně každého – klasický vánoční vaječný koňak!

Ingredience:

  • 3 žloutky
  • 100 ml hnědého rumu
  • 1 vanilkový cukr
  • 1 plechovka kondenzovaného mléka
  • můžete přidat 1 plechovku salka

Postup:

Ušlehejte žloutky s vanilkovým cukrem do pěny, do které pak přidejte kondenzované mléko a vše ještě 2 minuty šlehejte. Nakonec přidejte rum, a pokud chcete mít výsledný koňak sladší, můžete přimíchat ještě salko. Hotový nápoj přelijte do sklenice a ozdobte ji podle fantazie. Uchovávejte v lednici.