Žádá si váš beauty režim změnu? To vám poví odborná diagnostika.

Pod lupou

Vlasy nejsou jen korunou krásy, ale vypovídají o vašem zdraví a celkovém well-beingu. Jestli máte pocit, že ztrácí lesk, vitalitu nebo dokonce začínají vypadávat, nabízíme vám jedno řešení. V lékárnách Dr. Max můžete podstoupit zcela bezplatnou odbornou diagnostiku vlasové pokožky. Co všechno můžete díky této diagnostice získat? V prvním kroku se vyškolení odborníci věnují analýze hustoty a množství vlasů. Díky tomu lze rozpoznat, zda rostou v optimální hustotě a zda třeba nevypadávají nadměrně. K tomu se v těchto dermocentrech využívají moderní technologie a speciálně upravené kamery.

Co dalšího diagnostika prověří?

Stav vlasové pokožky: Je suchá, mastná, citlivá nebo lupovitá? Každý typ vyžaduje odlišný typ péče.

Hustota vlasů: Díky přístrojům zjistíte, zda vlasy rostou tak, jak mají. Pokud ne, můžete na tento problém včas reagovat.

Struktura vlasu: Detailní snímání vlasové kutikuly ukáže, jestli je struktura vlasu zacelená a hladká nebo spíše suchá a roztřepená.

Obsah důležitých složek: Základní stavební složkou vlasu představuje třeba keratin. Pokud ho ve vlasu nemáte dostatek, může docházet k oslabení vlasu.

Díky této podrobné analýze získáte odborná doporučení na vhodnou péči, ale třeba i na doplňky stravy a úpravu výživy, která hraje velmi důležitou roli nejen v péči o vlasy. Na diagnostiku vlasů není potřeba se dopředu objednávat a celá analýza nezabere více než 15 minut.

Investice do krásy

Odborně posoudit si můžete nechat i svou pleť. Pokud tedy trávíte spoustu času vyhledáváním „těch pravých“ kosmetických produktů a už byste na to ráda šla jinak, doporučujeme odbornou diagnostiku v lékárnách Dr. Max. Díky tomu zjistíte hned, jaké produkty jsou pro vás vhodné, což ušetří čas i peníze. Dermocentra nabízejí možnost bezplatné diagnostiky pleti bez nutnosti objednání, která vám může poskytnout cenné informace o stavu vaší pleti. Ať už je to hydratace, míra mastnoty, stav vrásek a pigmentace, velikost pórů, nebo sklon k začervenání a rozšířeným žilkám, tady získáte odpovědi na všechny své otázky. Po detailním vyhodnocení vám dermoporadkyně doporučí produktovou řadu, která bude nejlépe odpovídat aktuálním potřebám vaší pleti.

V nabídce lékáren Dr. Max najdete desítky značek. Vybírat můžete z těch dobře známých i exkluzivních. Lékárny podporují také koncept bioorganické kosmetiky a v 16 vybraných dermocenterech si tento typ dermokosmetiky můžete pořídit. K vytvoření perfektní beauty rutiny v nabídce nechybí ani dekorativní kosmetika, která je známá pro svoje hypoalergenní vlastnosti.

Chcete odhalit skutečné potřeby vaší pleti i vlasů? Navštivte jedno ze 100 Dermocenter, jež jsou součástí vybraných lékáren Dr. Max po celé České republice. Jejich aktuální seznam i s adresami najdete tady.

Měření