Jak dosáhnout perfekně rovných vlasů rychle a šetrně?

To, co dřív bylo zcela nemyslitelné, se nyní stává realitou. Díky chytré žehličce Dyson už nemusíte vlasy před žehlením ještě fénovat. Příprava na party k 30. výročí založení Elle se tak pro influencerku Sophii Šarlákovou, majitelku vlnitých vlasů, stává hravou a bleskurychlou. Unikátní technologie Dyson Airstrait dokáže narovnat prameny vlasů pouze vzduchem, takže vlasy zbytečně nepřehříváte a zabraňujete tak jejich poškození teplem.

Inteligentní technologie

Dyson Airtrait kontinuálně sleduje teplotu proudu vzduchu, a to až šestnáctkrát za sekundu, což mu umožňuje automaticky upravovat teplotu a předcházet tak poškození vlasů způsobenému vysokou teplotou. Tím je zajištěna ochrana zdraví vlasů a zachování jejich přirozeného lesku. Nastavení pro proudění vzduchu a teplotu lze snadno kontrolovat na LCD displeji.

Daniel Pašek, kadeřník a ambasador značky Dyson, upřesňuje: Airstrait je výborný pomocník pro domácí úpravu vlasů, když toužte po textuře do rovna. Je ideální pro uživatelky s vlnitějším nebo krepatějším charakterem vlasu, které upřednostňují rovnání bez zatížení vyokými teplotami. Výhodou Aistraitu je fakt, že vlasy během narovnávání rovnou vyfouká, tedy používá se jak za mokra, tak za sucha. Pro větší lesk doporučuji zakončit uhlazování studeným vzduchem.

Postup narovnávání vlasů je extrémně jednoduchý!

Začněte lehkým prosušením

Do vlasů vysušených ručníkem opatrně vetřete svůj oblíbený termoochranný přípravek a rozčešte. Na žehličce Dyson nastavte Wet Mode a 140 stupňů, vlasy foukáním jemně vysušte. 

Vše při jednom 

Rozdělte vlasy na jednotlivé sekce a mokré vlasy začněte žehličkou Airstrait žehlit tak, jak jste zvyklá. Tato novinka od Dysonu totiž fouká i žehlí v jednom kroku. Každý tah opakujte do té doby, dokud vlas zcela neuschne.

Pro zářivější lesk ve vlasech

Žehlička Airstrait má displej, na kterém si zvolíte potřebný režim. Mezikrokem před finálním účesem je funkce studený vzduch, která podporuje lesk vlasů. 

Finální touch

Na závěr pak už vlasy jen upravte do požadovaného tvaru či stylu. Kadeřník Daniel Pašek chtěl Sophii dodat elegantní vzhled a tak jí sčesal všechny vlasy dozadu. 

 

Fotky: Anna Kovačič
Styling: Denisa Přikrylová
Make-up: Lucie Janků
Vlasy: Daniel Pašek

Děkujeme značkám Zalando, Levi’s, Pinko a Elisabetta Franchi

Měření