REKLAMA

Pro krásu nemusíte trpět. Vy ani planeta.

Cesta k zero waste není jen jedna 

Důvodem, proč stále více lidí žije tak, aby odpad zbytečně nevytvářeli, není jen silný pocit zodpovědnosti za naši planetu. Je to také zjištění, že tento způsob nákupního chování přináší řadu výhod: Ušetříte – v second handech najdete cool, kvalitní i udržitelné oblečení za minimální částky a u pokladny v supermarketu neplatíte za jednorázové tašky. 

Zero waste beauty péče 

A co péče o sebe? Pravděpodobně se každý den pečlivě odličujete, čímž vzniká velký prostor, jak vznikající odpad zredukovat. 

Nahraďte jednorázové bavlněné tamponky za kvalitní, jemné a udržitelné mikrovlákno. Právě z něj jsou vyrobeny odličovací tampony, ručník a rukavice na opakované použití z řady Notino Spa Collection, které ty bavlněné nejen nahradí, ale díky svým vlastnostem i předčí. Mikrovlákno má totiž elektrostatické vlastnosti, které fungují jako magnet. Odstraní z pleti make-up i nečistoty, a přitom jsou mimořádně hebké.

 

 

Odličovací tampony
Info ikona

 

Použití nemůže být snadnější. Stačí tamponekručník nebo rukavici namočit do teplé vody a líčení s ním jednoduše setřít. Po použití je jednoduše vyždímáte a necháte uschnout. Anebo je na 40 °C vypere pračka. Produkty Notino Spa Collection jsou v růžové a šedé variantě. Pokud se nechcete vzdát své oblíbené micelárky nebo jiné péče, odličovače Notino Spa Collection se stanou i v tomto případě skvělým pomocníkem. 

Jaký bude váš další zero waste krok?

REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA