Revoluční ochrana před sluncem na DNA úrovni

Působí v nejhlubších vrstvách pokožky

Sesderma využívá průlomové nanotechnologie, které umožňují účinným látkám proniknout do nejhlubších vrstev pokožky. Tato technologie, známá jako SHIELD-SYSTEM, obsahuje speciální enzymy schopné opravovat DNA a neutralizovat fotopoškození. Poskytne tam spolehlivou ochranu před potenciálním vývojem rakoviny kůže způsobenou genovými mutacemi.

Ochrana a Prevence

Repaskin od Sesdermy poskytuje širokospektrální ochranu, včetně fyzikálních a chemických filtrů, a IR ochranu. Složení produktů obsahuje také oxid titaničitý, minerální filtr, který fyzicky odráží sluneční paprsky, a je ideální pro citlivou a atopickou pokožku.

Kromě toho, extrakt ze zeleného čaje a pterostilbén působí jako silné antioxidanty, přispívající k celkové ochraně pokožky. S rostoucím povědomím o nutnosti chránit pokožku před sluncem nejen v létě, ale po celý rok, Repaskin nabízí řešení, které je ideální pro každodenní použití. Lehké a až téměř nepostřehnutelné textury produktů jsou vhodné pro všechny typy pokožky, včetně té citlivé, atopické nebo jemné. Navíc lze Repaskin používat i po ošetřeních estetické medicíny.

Rychlé opakování

Proč potřebujeme používat SPF ochranu každý den, bez ohledu na to, zda slunce svítí nebo ne? Rakovina kůže patří mezi největší strašák, který se prokazatelně rodí po nevhodném vystavování slunci a spalování pokožky. Kromě toho se ale určitě i vy chcete vyhnout výskytu slunečních alergií, předčasnému stárnutí kůže, hyperpigmentaci nebo pigmentovým skvrnám. Dejte proto na rady dermatologů, a tento krok ve své běžné beauty rutině nepodceňujte.

Vaší pozornosti by neměly uniknout dvě novinky tohoto roku, kterými jsou pigmentový krém na obličej a transparetní fotoprotektor na celé tělo.

SESDERMA REPASKIN SILK TOUCH COLOR FOTOPROTECTOR SPF50

Tento pigmentový krém působí jako liposomový fotoprotektor na obličej, který chrání před UV zářením a potlačuje poškození slunečním zářením. Díky obsahu chemických filtrů je přizpůsobený každému typu pleti a každému fototypu. Inovativní technologie SHIELD-SYSTEM nejen chrání, ale také zabraňuje poškození buněk a potlačuje fotostárnutí. Novou konzistenci, která je hedvábná na dotek, si zamilujete, stejně jako schopnost vyrovnávat přirozený odstín vaší pleti.

SESDERMA REPASKIN TRANSPARENT SPRAY FOTOPROTECTOR SPF 50+  

Transparentní liposomový fotoprotektor s vysokým stupněm ochrany SPF 50 v aerosolu, chrání a potlačuje poškození způsobená slunečním zářením. Třístupňová ochrana – technologie SHIELD – SYSTEM, obsah fyzikálních a chemických filtrů – chrání před spálením a zarudnutím pokožky způsobenými vystavením se slunci. Je absolutně transparentní a na pokožce nevytváří nežádoucí lesk.

Ostatní produkty Sesderma, nejen z řady Repaskin, můžete prozkoumat a pořídit ve vybraných lékárnách.

Měření