Jak dopadlo testování tělového séra proti striím LUMINOUS630?

Měření

Objevují se jednoduše ve chvílích, kdy se naše kůže rychle natahuje nebo naopak smršťuje. To vyvolává narušení kolagenových a elastinových vláken, která udržují celistvost naší pokožky. Nejčastěji se strie objevují na břiše, prsou, bocích, zadku nebo stehnech. Jsou neškodné, ale nebudeme si lhát, nevypadají pěkně. Přitom se s nimi potýká až 40 % populace po celém světě.

testování oleje

Nivea proto přichází s novinkou – tělovým olejovým sérem LUMINOUS630, které mohly doslova na vlastní kůži otestovat naše čtenářky. Sérum obsahuje patentovanou účinnou látku LUMINOUS630, která vyrovnává tón pokožky a výrazně snižuje viditelnost pigmentových skvrn a strií. Obrovským plusem je, že pravidelné používání, doporučováno je vmasírování do pokožky, působí nejen na již vzniklé strie, ale pomáhá i předcházet vzniku nových.

krásná pokožka

Ženy, které olejové sérum testovaly, jsou s jeho účinky spokojeny. Z výsledků vyplývá, že více jak dvě třetiny z nich považuje tělové olejové sérum LUMINOUS630 dokonce za nejlepší výrobek pro redukci strií, které prozatím vyzkoušely. Celkem 62 % z nich se zdá, že po jeho používání jedenkrát denně jsou strie méně viditelné, 15 % žen je si tím dokonce jisto!

Nadále používat a udržet si tak dosažené výsledky chce 93 % z těch, které měly příležitost otestovat Nivea olejové sérum; 15 % z nich o tom velmi vážně uvažuje. Velká shoda, 92 %, panuje v tom, že výhodou olejového séra je, že opravdu nezanechává na pokožce mastný film.

krásná pokožka

Martina A. sérum otestovala je velmi spokojená. „Tento produkt doporučuji, protože opravdu funguje. Aplikovala jsem i na pigmentovou skvrnu, která se objevila. Tento produkt skvěle odstraňuje i tyto projevy stárnutí kůže. Opravdu jsem nadšená a produkt budu nakupovat, protože opravdu funguje,“ říká Martina.

Nadšená je i Jana K. „Olej se moc příjemně používá, a i za tak krátkou dobu používání jsou strie méně viditelné.“

krásná pokožka