Originální dárek na Vánoce? Hladká pokožka

Víte, co je to IPL? Nejnovější beauty trend, který navíc nyní můžete vyzkoušet i doma. Díky Philips Lumea.

Přístroj Lumea je možné použít na chloupky na celém těle, včetně citlivých partií bikin, podpaží a oblasti tváře. Pro maximální pohodlí a bezpečnost totiž model Philips Lumea SC2009 nabízí dva speciální nástavce na citlivé oblasti. A navíc je rychlý! Ošetření spodní části nohou trvá přibližně 15 minut, oblasti bikin přibližně 4 minuty a podpaží zvládnete za minutu. Není to skvělé?

PHI609 940x788 PR elle fb D 5ec92

Výsledky se dostaví již po 4 ošetřeních provedených jednou za dva týdny. Poté si můžete užívat hladkou pokožku až po 8 týdnu a ošetření opakovat pouze podle potřeby. Pokud ještě stále nevíte, co svojí kamarádce, dceři nebo samy sobě nadělit pod stromeček, máte jasno. Lumea je totiž vhodná téměř pro všechny typy pokožky mimo velmi tmavé. Odstraňuje chloupky na barevné škále od černé až po tmavě blond. Nejste si jistá? Barvu pokožky a chloupků si můžete porovnat zde.

Jak vlastně tento zázrak funguje?

Philips Lumea funguje na bázi IPL (intenzivní světelné pulzy). Při ošetření světelné pulzy vytvářejí teplo, které stimuluje kořínek chloupku a ten následně přirozeně přechází do tzv. klidové fáze. Chloupky na ošetřených místech tím pádem samy vypadnou, jejich následný růst se zastaví a výsledkem je hedvábně hladká pokožka. Tuto novou metodu odstraňování chloupků využívají dermatologové v profesionálních salonech krásy, ale můžete ho nyní mít i doma. Používání přístroje Lumea je velmi jednoduché a navíc přizpůsobené použití v pohodlí domova.

Perfektní dárek a bez rizika

Philips Lumea neskrývá žádné dodatečné náklady. Všechno, co potřebujete, je připravené v elegantním balení. A co je podstatné – Lumea skutečně funguje. Více než 1 500 000 spokojených uživatelek celosvětově a 14 let výzkumu hovoří samo za sebe. Pokud máte přece jen pochybnosti, zda tento dárek zvolit, Philips vám nabízí 90 dní na testování produktu. Pokud v průběhu tohoto období nebudete s přístrojem spokojená, Philips vám peníze vrátí zpět. Jednoduché, jako facka.

PHI609 940x788 PR elle fb E d4dfd

Podívejte se na video, jak jednoduše a pohodlně používat Philips Lumea u vás doma a užijte si skvělé Vánoce!

{YouTube}bzd4xkoUpyI{/YouTube}