Otestujte s námi bleskový liftingový efekt s novou pleťovou maskou!

Pozvednutí, zpevnění a prozáření – to všechno slibuje nová chladivá pleťová maska Clarins Cryo-Flash Cream-Mask. Jak už bývá u Clarins dobrým zvykem, opět spojila dva protichůdné světy, a to vědecké znalosti a fakta s dokonalou silou přírody. Tým odborníků vybírá, testuje a pozoruje nepřeberné množství různých rostlin a zkoumá možnosti jejich využití. Takto výzkumné týmy vybraly jedinečný bio výtažek z pupalky dvouleté.

Chlad jako lék

Už v roce 1954 Jacques Courtin-Clarins byl vizinoář a zkoumal účinky ledové vody v prevenci proti stárnutí. Tehdy doporučoval každodenní sprchu v ledové vodě, protože chlad pomáhá k vytvyrování a ke zpevnění tkáně. Kontakt pokožky s chladem totiž způsobuje tzv. kalciový záblesk, což je velmi prospěšný mechanismus rychlého přílivu vápníku do buněk. A protože právě vápník je součástí pokožky a podporuje buněčnou aktivitu, jde o funkci, kterou rozhodně chcete ve svém těle co nejvíce podpořit. Se zvyšujícím se věkem jsou totiž lidské buňky bez vápníku čím dál tím „línější“ a tím snižují bariérovou funkci pokožky. Bez ochranné bariéry se pak pleť stane dehydrovanou, příliš jemnou a má tendence k podráždění.

Dvě zázračné látky pospolu

V pleťové masce pak spolupracují především dvě velmi účinné složky. Derivát mentolu a výtažek z pupalky. Molekula mentolu působí jako spouštěč kalciového záblesku na pokožce. Jeho silný chladivý efekt aktivuje pronikání vápníku do buněk. Podobné vlastnosti má i mrazuvzdorná rostlina pupalka dvouletá, jejíž molekuly také aktivují kalciový záblesk a ještě buňky pomáhá napravovat tím, že posiluje syntézu kolagenu a chrání před škodlivými účinky volných radikálů

Kryo rituál

Maska se chlubí omlazujícími a projasňujícími účinky, ale také dopřává jedinečný smyslový zážitek. Ochlazuje okamžitě i dlouhodobě, což přináší uvolňující pocit na pleti, na které hladká krémová textura klouže jako kostka ledu. Navíc nádherně voní po mentolu. Používat by se měla zhruba dvakrát týdně, nechat 10-15 minut působit a pak setřít papírovým kapesníčkem nebo vatovým tamponkem a tonizační vodou. Už po prvním použití můžete očekávat okamžité pozvednutí a vypnutí pleti a jemnější a prozářenější vzhled. Nejlepšího a nejviditelnějšího rozdílu si všimnete po pravidelném používání už po měsíci.  

 

Chcete vědět, jak by maska Clarins Cryo-Flash Cream-Mask vyhovovala vám? Vyplňte registrační formulář, třeba budete mít štěstí a stanete se jednou z našich testerek právě vy.

 

Měření