Pod drobnohledem: Výsledky testování nové cryo pleťové masky

Chladivá pleťová maska inspirovaná účinky kryoterapie nabízí okamžitý vypínací efekt, intenzivní zpevnění a prozáření pleti. Několik našich čtenářek si mohlo osobně ověřit, zda tato nově vycházející beauty star skutečně splňuje to, co slibuje.

Po důkladném testování jste se shodly v nadšených reakcích. Zpětná vazba tedy hovoří jasně – maska nejen, že splnila očekávání, ale v mnoha případech je dokonce předčila. Testerky reportují viditelně zpevněnou a rozjasněnou pleť a to už po několika prvních aplikacích, což z Clarins Cryo-Flash Cream-Mask dělá nového oblíbence v pleťové beauty rutině. 

Tady jsme vybrali několik vašich reakcí:

Lucie B.: Je úžasná, asbolutně rozdílná a unikátní oproti všem maskám, které jsem vyzkoušela. Její chladivý efekt je velmi příjemný a návykový. Pocit po aplikaci masky je velmi jedinečný – chladivý efekt na pleti přetrvává i po setření masky, aplikace je zpříjemněna nevtíravou vůní máty a květin. Po setření je pleť napnutá, vyhlazená bez jakýchkoliv známek podráždění.”

Ilona M.:Maska je na pleti velmi příjemná, krásně se aplikuje, má svěží, lehkou vůni, navozuje uvolňující pocit a lepší náladu, zkrátka relax. Zdá se mi, že se zjemnily jemné linky kolem rtů i na krku. Pleť je po použití masky "šťavnatá", hutnější, ale zároveň jemnější a hezky vyhlazená. Ne ale nepříjemně napnutá, naopak velmi příjemná na dotek.”

Marcela Š.: Mám pocit, jako bych se vrátila ze zimní procházky. Myslím, že v létě budu na této masce závislá.”

Mariola H.: „Maska je skvělá, opravdu předčila moje očekávání. Masku jsem si oblíbila dávat ráno, hezky mě probudila a nastartovala mají pleť na nový den. Částečně mi i vyhladila malé vrásky a linky.”

Dagmar G.: „Maska je velmi chladivá až mrazivá, ale v konečném efektu mou pleť velmi zklidní, takže po jejím nanesení mám velmi skvělý pocit. Na své pleti pozoruji velký vypínací efekt což je SUPER!”

Soňa J.: „Pleť mám hydratovanou a opravdu viditelně vypnutou.”

Tereza H.: „Vypínací efekt pozoruji za pár minut po nanesení masky. A když nechám masku působit přes noc, výsledný efekt ráno je neuvěřitelný.”

Kryoterapie v lahvičce

Inovativní pleťová maska Clarins Cryo-Flash Cream-Mask je inspirovaná osvědčenými benefity kryoterapie. Nabízí nejen okamžitý chladivý a liftingový efekt, ale také pevnější a zářivější pleť. S využitím vědeckých poznatků a síly přírody, spojuje Clarins derivát mentolu pro stimulaci kalciového záblesku v pokožce s bio výtažkem z pupalky dvouleté, který posiluje syntézu kolagenu a chrání pleť před volnými radikály. Cryo-Flash Cream-Mask tak přináší nejen povzbuzení pro "líné" buňky, ale zároveň podporuje bariérovou funkci pokožky, bojuje proti dehydrataci a drží podráždění na uzdě.

Měření