Staňte se jednou z našich testerek!

Vyvinuto přírodou, podpořeno vědou

Produkty švédské značky Oriflame jsou už více než padesát let inspirovány rostlinami, které žijí a prospívají v drsných severských přírodních podmínkách. Dnes využívá síly přírodních výtažků většina velkých jmen ve světě beauty, ale věděli jste, že značka Oriflame byla mezi prvními firmami na světě, která začala tyto výtažky používat ve svých produktech?

I když je síla přírody opravdu mocná, je víc než k užitku, když se při výrobě produktů doplní vědeckými poznatky a kvalifikovaným výzkumem. Technologie a klinické testy účinnosti tak dokážou vytvořit spolehlivé produkty, které účinkují opravdu na maximu. V Institutu výzkumu pleti ve Stockholmu pracuje na vývoji více než 100 vědců, což činí značku Oriflame skutečně důvěryhodnou.

Nová řada NovAge+ je šetrná k pleti a planetě a její kosmeceutické účinky rozhodně stojí za řeč. Vyvíjela se s využitím bio aktivačních technologií inspirovaných přírodou, které aktivují přirozené biologické funkce pokožky. Přináší tak díky tomu výjimečné výsledky rychleji než kdy jindy.

 

V čem ještě je řada NovAge+ zajímavá?

 

  • Výsledky uvidíte už za 2 týdny

11 bio aktivačních technologií aktivuje přirozené regenerační, obnovující a posilující procesy v pleti.

  • 4 bio aktivační technologie jsou patentované nebo na udělení patentu čeká

Přinášejí účinky aktivních látek, jako je retinol, niacinamid, vitamin C a kyselina kojová, a zároveň jsou šetrnější k pleti.

  • Nová úroveň vrstvení produktů

Každý krok rituálu je navržen tak, aby zvýšil účinek ostatních kroků.

  • Vyvinuto pro všechny typy pleti včetně citlivé

Testováno dermatologicky (všechny produkty) a oftalmologicky (oční krém).

  • Ekologicky udržitelný přístup

Odpovědný přístup k získávání surovin a upcyklaci.

Obaly obsahují minimálně 25 % recyklovaného skla nebo 30% recyklovaného plastu.

 

Najděte si rituál přesně pro vás

Stačí použít nástroj na digitální diagnostiku pleti (naskenujte QR kód) a najít si tak svůj vlastní rituál NovAge+, který se bude skládat ze čtyř kroků. Tato online analýza nejhlubších požadavků vaší pleti vybere všech pět produktů na základě vašich individuálních potřeb.

Chci najít vlastní rituál Novage+ na míru své pleti:

Produkty jsou navrženy tak, že vzájemně pracují v dokonalé synchronizaci mezi sebou a vzájemně tak podporují své účinky. Ty se potom stávají velmi rychle viditelné. Zkusit to ostatně můžete sami na vlastní kůži a stát se jednou z dvaceti vylosovaných testerek. Vyplňte náš formulář, třeba se na vás usměje štěstí.

Měření