Vyzkoušejte s námi ikonický BB krém!

Hvězda mezi svými

Ikonický Erborian BB Créme patří mezi nejprodávanější BB krémy na světě. Značka stála mezi vůbec prvními, kteří tohoto křížence krycího makeupu a pečujícího pleťového krému začala prodávat. Účinky BB Crému byly natolik průlomové, že Erborian okamžitě slavil úspěch po celém světě. Už od roku 2009 tak  pomáhá udržovat zářivý vzhled, který ale neskrývá přirozenou krásu každého obličeje.

Ikona, co září hned několikrát

Tento produkt byl výjimečný už svým původním složením, ale nejnovější vědecké poznatky ukázaly, že BB Créme se může stát ještě dokonalejším. Nebojte se, efektivita všech třech odstínů se nijak nesnížila, stále poskytuje střední krytí nedokonalostí, vyhlazuje strukturu pleti, nabízí báječně hydratační účinky, zpevňuje, vypíná a chrání vaši pleť před UV zářením. Všechno tohle v jednom kroku – ideální volba pro všechny příznivce jednoduchosti. 

Co může za proslulý „baby skin“ vzhled?

V první řadě jde o 6 let starý bílý ženšen, který se v kombinaci s dalšími rostlinnými výtažky, jako je divoký batát, kigélie, přeslička rolní a lékořice, postará o vyhlazení pleti. Glycerin zařídí šťavnatost a hydrataci a nezbytné UV filtry zařídí, že vás nebudou trápit předčasné vrásky. Erborian nyní používá UV filtry bez nanočástic, který ale stále poskytuje dostatečnou ochranu SPF 20.

Inovace bez negativních vedlejších efektů

Některé složky značka nahradila za bezpečnější nebo účinnější alternativy. Jde například i o cyklometikon. Nyní v BB Crému najdete dimetikon, který při kontaktu s pletí nevytváří žádné další chemické sloučeniny, takže neucpává póry a vytváří tolik oblíbený sametový efekt. Kromě složení se Erborian zaměřil i na obal. Nyní je BB Créme uložen do tuby z plastu s ekologičtějším složením. Krabičku bez laminátu, v níž se tento beauty zázrak nachází, lze také snadno recyklovat.

Buďte i vy naší testerkou!

Pokud se chcete přesvědčit, zda je ikonický Erborian BB Créme stále tak skvělý nebo dokonce ještě lepší, zapojte se do soutěže o testování. Stačí vyplnit formulář níže a počkat, jak to dopadne. Budeme vám držet palce, aby se štěstí usmálo právě na vás.

Měření