Vlasy jako šik Francouzka!

Také při svých prázdninových cestách nebo sledování romantických filmů tiše obdivujete šarm, s jakým se honosí rodilé Francouzky? Jsou tak sofistikované, jednoduše oblečené, a přitom tak šik, říkáte si. Přitom není nic jednoduššího, než se jimi inspirovat. A když už jsme u vlasů, s technikou, která není v kadeřnickém světě novinkou, zato sklízí čím dál větší úspěch, to půjde hladce. Jak na to?

 

Krása pro všechny

Je úplně jedno, jestli jste blondýnka, nebo brunetka, tahle metoda se hodí pro všechny. Je ale pravdou, že ji musí provést člověk, který vlasům rozumí, má cit v prstech a ví, jak prameny na jednotlivé přípravky reagují. French Balayage je dvoufázová profesionální technika balayage, kterou provádějí v salonech L´Oréal Professionnel.

Co přesně obnáší? Extrémně důležitá je napřed diagnostika vlasů, a proto je možné, že vám kadeřník ještě před tím, než vezme do rukou štětec a barvy (ano, těmi pak doslova kreslí po vašich pramenech), doporučí proceduru Metal Detox. Díky ní se vlasy hloubkově očistí od přebytečných kovů, které se do nich dostávají při všedním mytí z vody, a při (jakémkoliv typu) barvení způsobují nežádoucí efekt. Jakmile budou vlasy ošetřeny a připraveny na kreativní kouzlení, může se jít na věc..

Kadeřník vám vlasy prosvětlí a postupuje podle různých technik, které vybírá tak, aby vám co nejvíce lichotily. Do své práce propisuje sebe a své umění. Ke své práci kadeřník používá zesvětlující systém na míru pro váš typ vlasů a následně vlasy pro nádherný lesk a výživu natónuje barvou bez amoniaku Dia Light. Oproti ombré dobře provedená balayage zvýrazňuje vlasy v různých délkách. Ale pozor, služba French Balayage je dostupná pouze v salonu, v domácím prostředí je takřka neproveditelná!

 

French Balayage

 

French Balayage vašim vlasům na míru

A jakou balayage si můžete přát? Každá balayage je na míru konkrétním vlasům a vypadá jedinečně. Výsledek může být různý — od jemné a projasněné balayage až po elegantní a sofistikovaný sexy look, bez pruhů. Anebo je možnost výrazného zesvětlení bez teplých tónů, případně nové French Balayage Shadow. Za všech okolností ale bude French Balayage přirozená, s oslňujícím leskem.

Osobní zkušenost: Tak vybarvené vlasy, jaké po French Balayagi budete mít, jste ještě nikdy neměla (s každým dalším umytím se vám totiž budou líbit víc a víc).

 

French Balayage

 

Skvělý kadeřník, který vám ochotně věnuje svůj čas, je základ

Vše je ale o důkladné konzultaci s kadeřníkem, který vám vysvětlí veškeré možnosti. To je také důvod, proč si službu French Balayage můžete dopřát jedině v kadeřnickém salonu L´Oréal Professionnel. Nejste si jistá, jestli nějaký takový najdete ve svém městě? Zadejte si ho do Salon lokátoru a hned budete mít jasno. #LOREALPRO

Měření