#FRENCHBALAYAGE: Vyzkoušíte hit tohoto léta i vy?

Po všech restriktivních opatřeních nastal čas vrátit se do kadeřnických salonů a užít si prvotřídní péči. Must have sezóny je jednoznačně francouzská balayage, která se stává nejžádanější salonní službou po celém světě.

V pražském Salonu Petra Měchurová ji vyzkoušela i tanečnice a herečka Julie Šurková (@dzulees), jež potřebovala vlasy oživit a rozzářit. „Výhodou této služby je, že je vhodná pro všechny délky i barvy vlasů. A navíc je skvělé, že odrůstání je mnohem přirozenější, než když máte na vlasech jednolitou barvu,” vysvětluje benefity této vlasové techniky Petra Měchurová.

 

 

 

Výhodou této služby je, že je vhodná pro všechny délky i barvy vlasů.

 

Zesvětlení francouzskou balayagí se provádí každé klientce na míru. Proto Petra Julii vlasy zesvětlila hlavně v oblasti délek a kontur podél obličeje, které rozzáří výraz tváře. Všichni kadeřníci L‘Oréal Professionnel do každéhó účesu vkládají svůj um a typický rukopis. Výsledkem je pak jedinečná francouzská balayage, jíž se pod hashtagem #frenchbalayage můžete pochlubit na Instagramu a přidat tu svou k téměř 43 tisícům dalších příspěvků.

 

PŘED & PO:

Salon Expert / L'Oreál
Info ikona

 

Dokonalé po celé délce

Aby vlasy ošetřené balayagí byly krásné a kvalitní po celé délce, je třeba se o ně také profesionálně starat. Na pomoc si vezměte řadu vlasové péče Pro Longer, která obnovuje délky a vyplňuje konečky pro delší, silnější a kvalitnější vlasy.

 

Salon Expert / ĽOréal
Info ikona

 

 

Profesionální řada vlasové regenerace Pro Longer je pro všechny, které chtějí mít dlouhé a zdravé vlasy.

 

A jak se ani ne po třech hodinách v jednom ze salonů L‘Oréal Professionnel v České republice cítila sama hlavní protagonistka? „Jsem moc spokojená. Petra vlasy udělala přesně tak, jak jsem si přála. Jemně a přirozeně, a přesto s maximálním efektem,” líčí nadšeně Julie, která v novém účesu doslova září.

 

PŘED & PO:

Salon Expert / L'Oreál
Info ikona

 

Zásady pro dlouhé vlasy:

  • Hledejte vždy profesionální a personalizovanou péči
  • Používejte péči určenou pro dlouhé vlasy, které je posílí v celé délce.
  • Na www.salon-expert.cz najděte salon, který bude nejvíce vyhovovat vašim představám.