Girl’s talk s Kérastase

Herečka a kuchařka Anna Kameníková dopřála svým vlasům profesionální péči za zavřenými dveřmi své ložnice, kde se odehrával příběh plný překvapení. Produkty jejím vlasům dodaly hydrataci a výživu, po níž tolik prahly. Pět zásadních kroků pro záchranu poničených vlasů – nejen během letních dnů – by si měla dopřát každá z nás. Podívejte se na exkluzivní video, ve kterém Anna během jednoho dopoledne vyzkoušela pět pečujících produktů Kérastase. A nejen ona! 


O Anně: narodila se jako Linhartová v roce 1994, je dcerou známé herečky a moderátorky Jitky Asterové. Za vedlejší roli ve filmu Nevinnost byla v roce 2011 nominována na Českého lva i Ceny české filmové kritiky. V červnu 2017 se vdala a změnila si příjmení na Kameníková po manželovi. Ve stejném roce vydala svoji první kuchařku Řešíš/Hřešíš s koncepcí zdravých i nezdravých receptů. Během prázdnin bude pracovat na novém českém filmu o naší nejslavnější spisovatelce Boženě Němcové. 

5 + 5 snadných kroků, pět produktů, které řeknou sbohem poškozeným vlasům: 

1. Kérastase šamponová lázeň Densifique Bain Densité – hydratační a zpevňující šampon je určený pro jemné vlasy, které postrádají hustotu. Mezi jeho účinky patří stimulace růstu vlasů, výživa a regenerace. Lázeň obsahuje aktivní látky podporující objem, kyselinu hyaluronovou i ceramidy, jež posilují vlasová vlákna.

2. Kérastase vyživující maska Nutritive Masquintense– intenzivní vyživující maska nejen, že vlasům dodá lesk a hebkost, ale navíc je regeneruje. Komplex Irisome s kořenem kosatce intenzivně vyživuje a pryskyřice benzoe dodává živiny do hloubky vlasových vláken. Nechte působit 5 až 10 minut a opláchněte.

3. Kérastase péče pro odolnost délek Résistance Fondant Extentioniste – kondicionér pro růst vlasů a posílení od kořínků. Proniká hluboko do vlasového vlákna a obnovuje ho. Navíc usnadňuje rozčesávání vlasů.

4. Kérastase termoaktivní péče Résistance Ciment Thermique – bezoplachové mléko obnovuje vnější ochranou vrstvu vlasů a vitalitu a poskytuje vašim vlasům navíc i termoochranu před fénováním či žehlením. Technologie Vita-Ciment® Topseal proniká do vlasového vlákna a posiluje ho, obaluje vlas na povrchu a chrání jej před negativními vlivy.

5. Kérastase regenerační olej Elixir Ultime – olej pro všechny typy vlasů je nezbytným doplňkem ve vaší péči. Směs arganového a kukuřičného oleje je doplněna o marula olej, olej z pracaxi a kamélie. Použít jde kdykoli během dne na suché i mokré vlasy.