Kreativní vlasový styling s Tecni.Art!

f

Michaela Čomajová

Vítězka soutěže L´Oréal Professionnel Style & Colour Trophy v kategorii dámský komerční účes už dvacet let provozuje vlastní salon Michelle ve slovenském Lučenci. Míša (@michaelacomajova) má ráda hlavně avantgardní účesy, copy a termo-modelační Tecni.Art Pli. Tužidlo ve spreji umí vytvořit krásný objem a vlasy zbytečně nezatížit. Dá se aplikovat do mokrých vlasů, kdy dodá žádoucí objem, nebo do suchých, čímž vlasy lépe drží tvar při následném foukání.

g

Termo-modelační spray Tecni.Art Pli, L´Oréal Professionnel, 280 Kč

 

 

g

Matyáš Valeš

Vítěz soutěže L´Oréal Professionnel Style & Colour Trophy v kategorii mladý talent z plzeňského salonu New Style je nadšeným koloristou. Při vytváření účesu má Matyáš (@matyas.vales) nejraději pudrový styling Super Dust. Matný pudrový prášek svědčí kratším vlasům, na které se aplikuje pudr přímo ke kořínkům a docílí se extrémního objemu. Ideální produkt pro všechny, kteří si rádi hrají a nebojí se zkusit odvážnější účes.

b

 Pudrový styling Tecni.Art Super Dust, L´Oréal Professionnel, 280Kč

 

 

j

Pavel Krupník

Tecni.Artista L´Oréal Professionnel Pavel (@pavelkrupnikk) ze salonu Misha / hairstudio v Praze miluje blond barvu a dal by ruku do ohně za produkt Tecni.Art Beach Waves pro efekt plážových vln. Dá se s ním pracovat hned několika způsoby. Můžete jej nanášet do mokrých vlasů, vlasy zaplést a nechat proschnout. Výsledkem budou krásné přirozené vlny. Druhým způsobem je aplikace do suchých vlasů, kdy produkt ve vlasech vytvoří pěknou strukturu a vlasy vypadají jako od moře.

h

Sprej pro efekt plážových vln Tecni.Art Beach Waves, L´Oréal Professionnel, 360 Kč

 

 

h

Michal Kučera

Tecni.Artista L´Oréal Professionnel Michal (@michal5491) z bratislavského salonu Moriri má rád mikádo ve všech délkách, protože tento univerzální účes podle něj sluší každé ženě. Střih se pouze musí individuálně přizpůsobit. Michal si oblíbil texturizační sprej Tecni.Art Savage Panache. Dodá vlasům ležérní texturu. Dá se aplikovat ke kořínkům i do délek a umí vytvořit objem, aniž byste vlasy museli tupírovat.

g

Texturizační sprej Tecni.Art Savage Panache Pure, L´Oréal Professionnel, 360Kč

Vyzkoušejte stylový Tecni.Art v kvalitních kadeřnických salonech, které najdete pomocí salon lokátoru! Mrkněte na stránky www.salon-expert.cz, kde si jednoduše vyhledáte nejbližší kadeřnictví pracující se značkou L´Oréal Professionnel.