Soutěžte s námi o luxusní parní žehličku STEAMPOD 3.0

První SteamPod z dílny L’Oréal Professionnel byl představen již v roce 2012 a okamžitě si ho zamilovali lidé po celém světě, a to hlavně díky inovativní patentované technologii využívající kombinaci účinků tepla a páry k narovnávání vlasů. Po pěti letech výzkumu byl tento profesionální beauty pomocník ještě vylepšen a je nyní účinnější, výkonnější a šetrnější k vašim vlasům než kdy dříve!

Jeho elegantní a praktický design, menší objem i hmotnost napomáhá ke snadnější manipulaci, a díky jeho inovacím si můžete doma snadno udělat účes jako z kadeřnického salonu. A my vám ukážeme jak na to!

Zaujal vás STEAMPOD 3.0? Objednat ho můžete zde.

SteamPod
Info ikona

 

ÚČES S ROVNÝMI VLASY 

Pro dosažení optimálních výsledků vyžehlete vlasy po jednotlivých sekcích (čím tenčí sekce, tím přesnější výsledek) Naberte jednotlivě tenké prameny a žehličkou pomalu pohybujte dolů, od kořínků po konečky. Při tomto postupu vám bude stačit přejet po každém prameni pouze jednou. Pro extra ochranu, a ještě lepší výsledky doporučujeme nejprve aplikovat párou aktivované SteamPod uhlazující mléko pro normální až jemné vlasy nebo krém pro silné vlasy.

 

L’Oréal Professionnel
Info ikona

 

VLNITÝ ÚČES 

Vlasy vždy rozdělte na sekce, které nejprve pročešte. Pro dosažení přirozených vln umístěte tenký pramen doprostřed destiček a obtočte ho kolem žehličky. Poté přístrojem otáčejte a zároveň pomalu klouzejte směrem dolů. Jakmile máte hotovo, nechte vlasy několik minut vychladnout a poté je buď protřepte nebo prokartáčujte. Podle toho, zda máte silné či jemné vlasy, naneste na prsty 1-2 kapky séra SteamPod: definujete tím vlny a zajistíte čtyřiadvacetihodinovou ochranu proti vlhkosti. 

 

L’Oréal Professionnel
Info ikona

 

NEZAPOMÍNEJTE NA PRAVIDELNOU PROFESIONÁLNÍ PÉČI

I když budete vlasům dopřávat šetrné a profesionální domácí žehlení, je vždy třeba myslet na to, že tím péče o zdravou hřívu nekončí. Důležité je myslet také na to, abyste pravidelně navštěvovali svého vlasového profesionála, který vaší kštici dodá potřebnou péči, po diagnostice doporučí vhodné produkty na domácí užívání a profesionálním střihem nebo barvou pozvedne vaše vlasy na zcela novou úroveň. Ty nejlepší vlasové profesionály hledejte na www.salon-expert.cz.

 

 

 

SteamPod 3.0 získávají: Hana Nymburská a Dana Lattischová. Gratulujeme!