Přemýšleli jste někdy, co pro vás znamená váš kadeřník?

Kadeřník je jako nejlepší přítel. Vidí v nás vždy jen to nejlepší. A dělá vše pro to, aby nás tak viděli i ostatní. Kadeřník je nejen umělec, který dokonale pečuje o naše vlasy, je to ale také podnikatel, který ke své práci potřebuje nás, své zákazníky. Jeden bez druhého prostě nemůžeme fungovat. A ačkoliv je pro nás zdraví a pocit bezpečí na prvním místě, snažíme se společně udělat maximum pro to, abychom se znovu mohli pravidelně setkávat v kadeřnických salonech a své vlasy svěřili bez obav do rukou kadeřníků. Právě proto vznikla iniciativa #zasespolu propojující kadeřnické salony s jejich zákazníky.

 

Iniciativa #zasespolu vznikla na podporu českých i slovenských kadeřníků. A jak se do ní můžete zapojit?

Dejte o iniciativě #zasespolu vědět svému kadeřníkovi i svým známým.
Dejte svému kadeřníkovi vědět, že na něj myslíte. Zprávou, e-mailem nebo nejlépe prostřednictvím sociálních sítí, a to tak, že si na profil přidáte fotku se vzkazem vašemu kadeřníkovi a #zasespolu.

Zarezervujte si co nejdříve svou návštěvu v salonu.
Hned jak to bude možné, zavolejte svému kadeřníkovi a dejte mu najevo, že budete mezi prvními, kdo si počká na jeho profesionální služby. Nebo si hned naplánujte svou příští návštěvu. To vše v souladu s aktuálně platnými pravidly pro fungování kadeřnických salonů.

Podpořte svůj salon tak, že se do něj budete po znovuotevření pravidelně vracet a doporučíte ho svým známým.
Sdílejte na sociálních sítích své zážitky ze salonu či svůj nový účes, přidejte jméno kadeřníka nebo salonu a #zasespolu. Váš kadeřník dozajista ocení, když jej doporučíte svým přátelům a zviditelníte tak jeho jméno.

Více o iniciativě #zasespolu, která vznikla mimo jiné i za podpory L’Oréal Professionnel, se dozvíte na webu www.zasespolu.pro