Triumfy vítězky vlasové soutěže Style & Colour Trophy

Národní kolo, ve kterém se představili ti nejtalentovanější kadeřníci, kteří mají na to, aby stylovali hvězdy obálek, máme za sebou. Letos již podruhé bylo otevřené i expertům mimo komunitu L’Oréal Professionnel. Vyhrála Stanislava Becková, která pracovně působí v pražském StaniBeckStudiu. Níže si můžete prohlédnout kreace, které vznikly pod jejíma rukama:

Rock Queen

Základem účesu je obrovský objem zafixovaný lakem na vlasy Infinium Pure Strong od L’Oréal Professionnel. Tento účes by měl mít lehce rockový nádech, aby efektně kontrastoval i s byznys outfitem.

Messy Look

Čím výraznější máte outfit, tím jednodušší může být váš účes. Dodejte jen vlasům strukturu v délkách a zajistěte jim vysoký lesk sprejem L’Oréal Professionnel Tecni.Art Ring Light.

Hollywoodské vlny

Jeden z nejoblíbenějších společenských účesů, který zvládnete i vy. Objem zajistí texturizační pudr Tecni.Art Super Dust. Vlny vytvoříte snadno kulmou nebo žehličkou.

Nedbalá elegance

Stažené vlasy vždy dodají elegantní look. Novinka od L’Oréal Professionnel Metal Detox olej zajistí vlasům výživu a lesk. Aby ale nepůsobily přísně, nechte jim ležérní lehkost a volnost, zejména v přední části.

Tajemství úspěchu

Stanislava Becková přesvědčila hlasující národního kola nejen svými výtvory ale také přístupem, který razí: „Jsem velmi cílevědomá, práce kadeřnice je pro mě vším. Kombinuje v sobě kreativitu, chuť tvořit, odvahu. Je skvělé, když můžete být v práci sama sebou.“

Měření
Produktové pomocníky od L’Oréal Professionnel, na které se Stanislava při své tvorbě spoléhala, najdete v galerii.