Vlasové triky pro blogerky

m

Lucie Kratochvílová
Maminka čtyřměsíčního Jonáše je velkou milovnicí vintage módy, kožichů a eklektických kombinací a na svůj blog Lucie Kratochvílová (www.luciekratochvilova.cz) nejraději píše eseje na nejrůznější aktuální témata.

Lucie miluje bohémské účesy plné objemu, které vypadají ležérně a nenuceně. Při své denní rutině se ovšem zaměřuje na co nejjednodušší úpravu, která obvykle končí tím, že vlasy vyfouká a přelakuje. Pavel Krupník z pražského salonu Misha / hair Studio jí ukázal, jak velký efekt může pár šikovných stylingových triků mít. „Nejvíc asi v praxi využiju trik se sprejem Tecni.Art Constructor (Tvarovací sprej Tecni.Art Constructor, L´Oréal Professionnel, 280 Kč). Stačí jej nanést do mokrých vlasů, vlasy natočit na natáčky nebo sepnout pinzetami a nechat deset minut odpočinout. Poté stačí vlny rozčesat prsy a zafixovat lakem,“ dodává.

m

 

j

Alex Sedláčková
Autorka populárního lifestylového blogu Alexanderplatz (www.alexanderplatz.cz) je živá a temperamentní diva a to samé očekává i od svého účesu. „Mám ráda punk, divoké kreace, které nenudí a jsou vášnivé stejně jako já,“ říká se smíchem.

Stejně punkový je i její přístup k vlasům. „Obvykle si vlasy jen umyju a jdu. Pokud mám důležitou akci nebo potřebuju vypadat reprezentativně, chodím do svého oblíbeného kadeřnictví na foukanou. Většinou tak ob týden,“ vysvětluje Alex. Od Míši Čomajové ze salonu Michelle ze slovenského Lučence okoukala trik s produktem Tecni.Art Beach Waves (Sprej pro efekt plážových vln Tecni.Art Beach Waves, L´Oréal Professionnel, 360 Kč), který dělá skvěle nedbalé vlny. Sprej stačí nastříkat do vlhkých vlasů a prameny natočit na kulmu. Lokny potom jemně rozčesat prsty a ke kořínkům nanést objemový pudrový sprej Tecni. Art Savage Panache,“ vysvětluje blogerka Alex.

k

 

 

d

Valentýna Procházková
Její blog se jmenuje Après-chic (www.apreschic.cz) a najdete tu všechno o cestování, módě, zdravém životním stylu i nejnovějších kavárnách. Vali je éterická mladá dívka, která vypadá jako ze starého filmu.

Svou dívčí křehkost ráda podtrhuje originálním neokoukaným účesem. Matyáš Valeš z plzeňského salonu New Style ji naučil, jak si ho vytvořit během pár minut. Vlasy nejprve ošetřil tvarovacím sprejem Constructor a vyfoukal je, následně jednotlivé prameny natočil na kulmu. Účesu dodal texturu pudrovým sprejem Tecni.Art Savage Panache. „Ten jsem si zamilovala hned, protože mám ráda výrazné textury a tenhle ji umí vytvořit raz dva. Matyáš mě naučil i jak si vlasy správně kulmovat a že je dobré vždy vytáhnout z účesu pár pramínků, které hezky lemují obličej a účes pak vypadá hezky živě,“ dodává Valentýna. Pro zvětšení objemu si oblíbila i pudrový sprej Tecni.Art Super Dust (L´Oréal Professionnel, 280 Kč).

d

 

Dominika Lukášová
Vystudovala psychologii a je autorkou blogu Dom by Dom (www.dombydom.cz), kde popisuje události bez příkras. Nehraje si na perfektní svět, ale klidně píše o rozchodu nebo co všechno za nepříjemnosti vás může potkat, když si pořídíte vlastní bydlení.

Dominika má ráda divoké vlny, se kterými může házet ze stranu na stranu. Bohatý účes ráda nosí s kamarádkami ven, do baru i do kina. Tecni.Artista Michal Kučera, který pracuje v salonu Moriri v Bratislavě, ji naučil, jak vytvořit vlny bez toho, aniž by si vlasy musela natáčet na kulmu. „Ukázal mi, že vlasy se skvěle dají navlnit i žehličkou pomocí postupného překládání. Předtím je potřeba na vlasy aplikovat tvarovací sprej Constructor a účes nakonec zafixovat pudrovým sprejem Tecni.Art Savage Panache (Texturizační sprej Tecni.Art Savage Panache, L´Oréal Professionnel, 360 Kč).

h

 

Vyzkoušejte stylový Tecni.Art v kvalitních kadeřnických salonech, které najdete pomocí salon lokátoru! Mrkněte na stránky www.salon-expert.cz, kde si jednoduše vyhledáte nejbližší kadeřnictví pracující se značkou L´Oréal Professionnel.

 

Nový styling Tecni.Art L´Oréal Professionnel