Místo, kde se setkává luxus s tradicí

Symfonie luxusu a pohodlí 

Jakmile vkročíte do Hotelu Carlsbad Plaza, uvítá vás svět rafinované elegance. Jedinečné interiéry zdobené exkluzivním nábytkem vytvářejí atmosféru, která dokonale kombinuje klasický šarm s moderním pohodlím. Každý pečlivě navržený pokoj a apartmán má jedinečný charakter a nabízí vytoužený pocit klidu a relaxace.

Odpočinek a obnova 

V srdci Hotelu Carlsbad Plaza se nachází špičkové wellness a lázeňské centrum. Objevte léčivou sílu přírodních pramenů, díky níž jsou Karlovy Vary proslulé, a ponořte se do jejích terapeutických vod například v minerálním bazénku ve Wellnesslandu Alt Karlsbad, nebo při jedné z tradičních minerálních koupelí. Odborně vyškolený personál nabízí širokou škálu léčebných procedur a terapií, které podporují relaxaci, obnovu a zdraví. 

Destinace pro každou příležitost 

Ať už hledáte romantický pobyt, rodinnou dovolenou nebo pořádáte firemní událost, Hotel Carlsbad Plaza uspokojí veškeré vaše potřeby a přání. Variabilní kongresové prostory a moderní vybavení jej činí ideálním místem pro svatby, konference a oslavy.

Objevte Karlovy Vary 

Skvělá poloha hotelu umožňuje hostům snadno objevovat kouzelné město Karlovy Vary. Procházejte se po malebných kolonádách, navštivte ikonické Vřídlo a ochutnejte slavný likér Becherovka, vše jen pár kroků od hotelu. 

V srdci Evropy, obklopeni přírodou. Hotel Carlsbad Plaza vás zve k prožití světa, kde luxus nezná hranic. Potěšte své smysly, obnovte svou vnitřní harmonii a vytvořte nezapomenutelné vzpomínky v Hotelu Carlsbad Plaza – tam, kde se setkává elegance s tradicí a každý okamžik je nezapomenutelný. 

Chtěli byste si atmosféru tohoto místa vyzkoušet na vlastní kůži? Všechny novinky můžete sledovat na webu www.carlsbad-plaza.com/cz i na sociálních sítích hotelu – na Facebooku a Instagramu

Měření