Seychely: pohádková dovolená

Od severu k jihu, od žulových skalisek po zelené palmové háje – 115 seychelských ostrůvků se rozkládá severovýchodně od Madagaskaru v oblasti Indického oceánu. Najdete tu téměř neobydlené korálové atoly, ale i tropické ráje s luxusními resorty. Společným jmenovatelem jsou  bělostné pláže, tyrkysové moře spolu s přátelskou atmosférou. Zkrátka ideální vzorec na krásnou dovolenou! 

5 důvodů proč navštívit Seychely:

Místo pro romantiku

Zapomeňte na davy turistů a připravte se na bělostné pláže, na kterých budete celý den prakticky sami. Slovo romantika tu tak dostává zcela nový rozměr! Proto se Seychely a jedna z nejkrásnějších pláží na světě, Anse Georgette, stali vyhledávanou destinací novomanželů i těch, kteří si zde touží říci svoje „ano” při dechberoucích západech slunce. Anse Georgette leží na ostrově Praslin a je luxusní oázou klidu. Najdete tu areál resortu Hotel Constance Lémuria Seychelles, který je pověstný svým jedinečným stylem ubytování - kombinací afrického temperamentu s koloniální elegance.

Seychely

Constance Lemuria Seychelles

Dechberoucí příroda

Seychelské ostrovy jsou domovem nádherných džunglí a také hor, což většinu lidí překvapí. Jelikož nejsou vulkanického původu, ale pocházejí z žuly, která je jedinečná svým hladkým vzhledem, uchvátí každého milovníka originální scenérie. Pokudvás tedy omrzí lenošení na pláži i hodiny golfu (golfové hřiště s nejkrásnějším výhledem na světě leží na Seychelách a najdete ho v resortu Hotel Constance Lémuria Seychelles), můžete se tak vydat do vnitrozemí vstříc různým adrenalinovým aktivitám jako je lezení po skalách nebo hiking.

Constance Lemuria Seychelles

Constance Lemuria Seychelles

Kulinářské zážitky

Neexistuje jiné místo na světě, které by poskytovalo tak vynikající kreolskou kuchyni, která je založena hlavně na čerstvých rybách a mořských plodech. Ta navíc odráží různorodost domorodých kultur s jejich asijskými, evropskými a africkými vlivy. 

Constance Ephelia Seychelles

Constance Ephelia Seychelles

Korálové útesy

Na planetě Zemi už je bohužel je pár míst, kde budete moci sledovat krásy podmořského světa v neporušené formě. A Seychely patří k jednomu z nich! Například Hotel Constance Ephelia Seychelles je situovaný v nedotčené oblasti západního pobřeží ostrova Mahé a má exkluzivní umístění u mořského národního parku Port Launay. Celý komplex se tak rozprostírá podél dvou nádherných pláží s jemným bílým pískem. V resortu Hotel Constance Lémuria Seychelles se vám zase zase díky čistému životnímu prostředí uvnitř resortu může stát, že přímo z terasy budete sledovat hnízdění mořských želv. 

Constance Ephelia Seychelles.

Constance Ephelia Seychelles

Čas jen pro sebe

Rozmazlujte se! Kde jinde si užít čas jeden pro druhého než právě pod tropickým sluncem. Chůze po rozpáleném písku, tyrkysové moře a nekonečné západy slunce vás zbaví všech životních trápení a stresů během několika hodin. A pokud to nebude stačit, můžete si ' se svojí drahou polovičkou užít v hotelu Constance Ephelia Seychelles jeden ze slavných „Couple Rituals” v největšímSPA komplexu v Indickém Oceánu, který zahrnuje masáže, soukromý relaxační čas v lázních a lázeňské koktejly. 

Constance Ephelia Seychelles

Constance Ephelia Seychelles