Ideální dárek: nová kolekce svíček s podmanivými vůněmi

Měření

Nová kolekce svíček na trh přináší kombinaci různorodých inspirací od přírody až po urbanismus. Tyto svíce nejsou jen obyčejným dekorativním doplňkem. Kombinují tradiční ruční práci českých sklářů s moderními technologiemi a vytvářejí tak unikátní atmosféru. Představte si, jaký dojem může udělat svíce inspirovaná šuměním moře nebo dynamikou městského života.

Za touto kolekcí stojí talentovaná designérka – umělecká ředitelka Rücklu, Kateřina Handlová. “Společně jsme vytvořili tři vonné svíčky, které spojují zdánlivě dva odlišné světy – sklo a vůně,” říká o nové kolekci jejich tvůrkyně. Její inovativní přístup k tvorbě reflektuje současné trendy a zároveň ctí tradici. Její svíce jsou nejen funkční, ale také esteticky dokonalé. Při svícení tvoří kouzelné stíny, které dodají vašemu interiéru nádech jedinečnosti.

Kateřina Handlová

Kolekce AMOR FATI obsahuje dvě velikosti svíček a dva svícny typu huriccane. Každá ze svíček nese poselství, nutí nás se zamyslet nad vlastním životním příběhem, chvílemi, které prožíváme, nebo chceme prožít.

 

It was written in the stars

Vůně: pomeranč, limetka, ambra, santal, pačuli, vanilka a mech
Styl: Svíčka nás nejen svým brusem zavádí do tajemného nočního světa hvězd. 
Proč si ji zamilujete: Tato svíčka vás zve na cestu do nekonečného vesmíru. Nechte se unést touto vesmírnou odyseou a dovolte, aby vás noční obloha dovedla k novým dobrodružstvím.
 

 

svicka Rückl

   

Make a wish

Vůně: levandule, tymián, estragon, bergamot, mandarinka, pepř, muškátový oříšek, zázvor, cedr, tonka, vanilka
Styl: Dekor poletujících pampelišek je jako klíč k bráně do světa snů
Proč si ji zamilujete: Pomáhá nalézt klid a jasnost ve vašem nitru, podporuje víru ve své schopnosti a odhodlání, protože každý sen může být skutečností, pokud v něj věříte.

 

   

Scent of love

Vůně: pepř, kůže, šafrán, cedr, pačuli, mošus, jasmín, malina
Styl: Dekor peříček jako symbol dokonalé smyslnosti. 
Proč si ji zamilujete: Tato svíčka přináší nejen světlo, ale také hluboký a intimní zážitek. Vůně je plná vášně a živočišnosti. Vytváří tak jedinečnou smyslnou atmosféru. 

   

Nechte svůj domov prozářit 

Svíce AMOR FATI nejsou jen zdrojem světla, ale také magickým nástrojem k vytvoření atmosféry. Zapálená svíce může prostor oživit teplým světlem, které tančí na stěnách a proměňuje běžné večery v intimní chvíle. Delikátní vůně, kterou některé svíce vyzařují, dodává domovu charakter a pohodu. Jsou tak doslova uměleckým dílem, které dotváří jedinečnou atmosféru každého interiéru.

Tak kterou vyzkoušíte jako první? 

   

Doplňky s duší: Jedinečný dizajn a rukodělné mistrovství 

Krom unikátních svíček představila značky Rückl na letošním Designblocku i další unikátní doplňky, které se rozprodali rychlostí větru. Tento výsledek je důkazem, že české sklářství je stále na vrcholu svých sil a že výrobky z dílen značky Rückl mají své místo v každém moderním interiéru. 
 

vázy Rückl

Autorsky se i na nové kolekci váz podepsala Kateřina Handlová, která v září minulého roku převzala z rukou designéra Ronyho Plesla pomyslné kreativní otěže značky Rückl. Kolekce HERO•INE obsahuje sedm váz s unikátním brusem. Kombinují křehkosti, punk a obdiv k silným ženám. Nápojové sety kolekce SPIRIT naopak pracují s jemným brusem a variabilními zátkami odkazujícími na historii Rücklu.