ELLE XMAS UNBOXING vol. 2

V druhém díle ELLE Xmas Unboxing jsme se spojili s Nespressem a společně pro vás vybrali tipy na dárky, které vám usnadní výběr při obdarovávání vašich nejbližších.

 

Letos si Nespresso pro svou tradiční sváteční kolekci vybralo téma severských momentů, které ztělesňují kulturní trendy Hygge a Fika. Kávy jsou inspirované skandinávským životním stylem a jsou výzvou udělat si čas na setkání s rodinou a přáteli. Stopněte sváteční shon a dopřejte si plnými doušky jejich čisté kouzlo nad šálkem kávy, tak jak to dokážou seveřané.

Směs Variations Nordic Almond Cake Flavoured vychází z tradičních skandinávských chutí a nabízí kombinaci aroma mandlí a vanilky, která se inspiruje tradičním norským koláčem Kvæfjordkake.

Variace Nordic Cloudberry Flavoured nabízí jemnou trpkou chuť ostružiníku morušky, jež roste v extrémním klimatu severských zemí. Zakulacený základ kávy Livanto je obohacený o ovocné tóny a jemnou kyselinku.

Pro ty, kteří raději chtějí zůstat věrni černé kávě, je tu Nordic Black. Aromatická směs zrn arabica z Afriky a Jižní Ameriky, jejíž elegantní sladké ovocné tóny doplňuje hladká a vytrvalá chuť obilovin, a společně tak vytvářejí lehkou černou kávu střední intenzity.

Nový kovový kávovar Essenza Mini v limitované edici v moderní stříbrné barvě v sobě kombinuje jednoduchost ovládání, minimalistickou krásu a nepřekonatelnou kvalitu, typickou pro Nespresso. Essenza Mini nabízí dokonalý zážitek z kávy Nespresso a v každé kuchyni bude vypadat velmi stylově.

EBC promo