ELLE XMAS UNBOXING VOL. 3

Ve třetím díle ELLE Xmas Unboxing jsme se spojili s Kiehl’s a společně pro vás vybrali tipy na dárky, které vám usnadní výběr při obdarovávání vašich nejbližších.

 

Společnost Kiehl’s každoročně vyzývá zákazníky z celého světa, aby o Vánocích svým blízkým dávali hlavně radost. A jak lépe šířit radost než pomocí výběru těch nejoblíbenějších produktů Kiehl’s, jež se ukrývají v limitovaných edicích hravých obalů od ilustrátorky žijící v Helsinkách? 

Dárky ve videu:

Crème de Corps Whipped Body Butter, 1020 Kč

Žádná vánoční sezona by nebyla úplná bez tohoto luxusně našlehaného tělového másla. Nechte se omámit úžasnou vůní a dopřejte tělu 24hodinovou hydrataci. Pokožka bude neuvěřitelně hebká a vyživená.  

Midnight Recovery Concentrate, 1820 Kč

Pár kapiček legendárního Midnight Recovery Concentrate stačí, aby se pleť nasytila blahodárnými přírodními a esenciálními oleji. Pro období Vánoc je naše jednička mezi pleťovými oleji ozdobená okouzlující ornamenty.

Ultra Facial Cream, 750 Kč

Ozdobte si Vánoce naší oblíbenou 24hodinovou hydratací, která překvapí výraznými motivy na kelímku a na víčkuJedinečná formule našeho nejprodávanějšího pleťového krému intenzivně hydratuje pokožku během celého dne a snižuje dehydrataci, jelikož dokáže absorbovat vodu ze vzduchu. 

Butterstick Lip Treatment, 520 Kč

Do vánoční atmosféry se oděly i naše balzámy na rty a ožily hravými ilustracemi. Butterstick zajistí maximální hydrataci, při kontaktu se rty jeho textura taje a rtům tak dodává to nejlepší z vyživující síly kokosového oleje i antioxidantů, které pomáhají s regenerací a ochranou rtů sužovaných zimou.

Scented Body Soap, 360 Kč

Speciálně pro sváteční sezonu jsme oblékli oblíbená tuhá mýdla do nádherných obalů v limitovaných edicích, abyste je už nemuseli balit do žádných dárkových papírů. Mýdla obsahují částečky meruňkových jader a hydratační ingredience, díky nimž je pokožka jemná a hebká.  

Calendula Herbal-Extract Toner, 1060 Kč

Tato kultovní klasika obsahuje ručně sbírané okvětní plátky měsíčku lékařského. Šetrně vyčistí a ihned povzbudí jakýkoli typ pleti. Sváteční motivy letos tento fanouškovský evergreen ještě více oživily.

 

EBC promo