ELLE XMAS UNBOXING VOL. 5

V posledním díle ELLE Xmas Unboxing jsme se spojili s Warehouse #1 a společně pro vás vybrali tipy na dárky, které Vám usnadní výběr při obdarovávání vašich nejbližších.

 

Dárky ve videu:

Zacapa 23 Centenario, 1390 Kč

Oblíbený prémiový rum Zacapa 23 Centenario z Guatemaly se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a najdete ho v těch nejlepších barech a nejluxusnějších restauracích. Na jedinečnou chuť a výrobu dohlíží žena, slavná Master Blenderka Lorena Vásquez. Pod jejím vedením rum opakovaně zvítězil na International Rum Festivalu v San Francisku, až byl zařazen do Síně slávy. Ideální dárek je Zacapa 23 Centenario v dřevěném boxu se dvěma originálními skleničkami za 1390 Kč. Oblíbený drink Loreny Vásquez je jednoduchý: Sklenici naplníme ledem, nalijeme 4 cl Zacapy, dolijeme kvalitním tonikem, promícháme a zastříkneme pomerančovou kůrou.

Campari, od 360 Kč

Campari není ani likér, ani bitter, je to zkrátka Campari. Původní tajná receptura, která se nezměnila od roku 1860, kdy ji v Itálii vytvořil Gaspare Campari, je unikátní svým intenzivním hořkosladkým aroma pomerančové kůry a bylin, osobitou podmanivou chutí i charakteristickou barvou. Značka Campari je neodmyslitelnou součástí světa módy, designu a umění. Tato nenahraditelný ikona mezi značkami si vydobyla postavení také jako jedna ze základních ingrediencí při přípravě koktejlů a je milována a uznávána nejlepšími barmany po celém světě.

Vyzkoušejte například legendární koktejl Negroni, jehož nedílnou součástí je Campari a který letos slaví 100 let:

1 díl (3cl) Campari 

1 díl (3cl) Tanqueray Gin 

1 díl (3cl) červený vermut  

1 plátek pomeranče

Singleton dvanáctiletá skotskáod 830 Kč

Mladistvý a drzý Singleton! Seznamte se s jednosladovým Singletonem s lehkou, bohatou a perfektně vyváženou hedvábnou chutí pocházejí z palírny Dufftown ve skotské oblasti Speyside. Výmluvy stranou, vychutnejte si Singleton whisky! 

Zkuste drink Single & Co., osvěžující, chuťově velkorysý drink, který vám představí svět single malt whisky z moderního úhlu pohledu 21. století: 

Singleton 12YO nalejeme do sklenice typu „long“, doplníme sklenici ledem, přidáme limetovou kůru a dolijeme kokosovou vodou a zamícháme lžičkou.

Singleton 12YO, 4cl 

Kokosová voda, 15 cl

Led

Limetová kůra

Ozdobíme listem máty a sušeným kokosem (pokud chceme)

Tanqueray No.10 No.10 od 790 Kč

Být jedinečný znamená dělat věci jinak. Tanqueray No. TEN jako jeden z mála ginů na světě při výrobě využívá celé plody citrusů, konkrétně bílého grepu, pomeranče a limety. Získává tak mimořádnou svěží chuť, plnou citrusových tónů. Čerstvý grep a netradiční tymián jeho svěžest ještě podpoří. Lahev ve stylu Art Deco – to je Tanqueray No. 

EBC promo