S vůní pravé italské kuchyně

V srdci Prahy

L'Osteria Masaryčka se nachází v prostorách budovy Masaryčka, která byla navržena světově proslulými architekty z ateliéru Zahy Hadid. Tato unikátní architektura vytváří nový orientační bod v Praze, regeneruje brownfield patřící k Masarykově nádraží a přináší do centra města novou kvalitu každodenního života. Interiér restaurace je plný kontrastních prvků, které snoubí industriální motivy s romantickou retro atmosférou. Dominantou je otevřená kuchyně, a spojujícím motivem celého prostoru jsou pestrobarevné plovoucí „kry“ na podlahovém terrazzu, stolních deskách a stěnách. Prostorem rezonuje rodinná atmosféra a srdečnost, důraz je na kvalitní gastronomii. 

Autentická kuchyně

V nabídce menu L'Osteria Masaryčka najdete škálu italských pokrmů, včetně antipasti, salátů, těstovin a křupavých pizz obřích rozměrů. Signature dishem je pizza, která má skoro půl metru a přesahuje talíř. Pro ty, kteří nekonzumují maso, jsou k dispozici veganské pokrmy, jako je pizza Forza nebo Maccheroncini Colorati. 

Pokud hledáte v centru Prahy příjemné místo, kde se najíst a vychutnat si atmosféru italské pohody a gastronomie, neváhejte Masaryčku navštívit.

Měření
Nechte se zlákat Italskými dobrotami