Místo zrcadlovky mobilní telefon?

Nový zážitek

Značka Xiaomi přišla s mobilními telefony Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro, které nabízí skvělé funkce, přičemž tou nejzásadnější je nadupaný fotoaparát. Už dávno se jistě i pro vás stalo samozřejmostí, že na telefon si zaznamenáváte všechny významné i méně významné životní momenty, proto vychází značka Xiaomi tomuto zvyku vstříc. Díky spolupráci mezi společnostmi Xiaomi a Leica Camera, která je součástí strategického partnerství v oblasti zobrazovacích technologií, si mobilní telefony Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro daly za cíl nabídnout svým uživatelům zcela nový zážitek z fotografování pomocí chytrých telefonů. 

Info ikona

Moment, který vám zůstane napořád

Z toho, co se značkám povedlo vyvinout, je nadšený i světový fotograf Steve McCurry, který tvrdí, že nová řada chytrých telefonů je pro něj opravdu převratnou novinkou. Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro nabízejí širokou škálu detailních možností nastavení fotoaparátu, které nadchnou jak milovníky fotografování, tak profesionální fotografy. I naprostý amatér dokáže s tímto telefonem pořídit perfektní portrét, kde vyniknou i ty nejmenší detaily. Stejně tak i profesionál si zde může nastavit spoustu efektů tak, aby pořídil naprosto perfektní výsledek. Nový teleobjektiv, který využívá technologii vnitřního ostření je na úrovni digitálních zrcadlovek!

Info ikona

Benefity k nezaplacení

S Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro vytvoříte i nádherná videa, díky kterým přesně zaznamenáte každou důležitou emoci nebo dechberoucí výhled z pokoje z vaší dovolené.

Díky lehké konstrukci a tenkému profilu se s ním perfektně manipuluje, takže vás vytahování z kapsy nebo z kabelky nebude rozčilovat. Navíc dokáže pracovat velmi rychle, díky vyspělému operačnímu systému.

Nejen na cestách také oceníte vysokou výdrž baterie a možnost extra rychlého bezdrátového nabíjení.

Co se týče designu, Xiaomi vsadilo na elegantní a tolik oblíbený minimalismus. Verzi Xiaomi 13 si můžete vybrat buď v podmanivé černé Black nebo originální zelené Flora Green. Oproti tomu Xiaomi 13 Pro v bílé Ceramic White nebo černé Ceramic Black. Oba modely vás uchvátí i velkým displejem, který zvládne zobrazit všechny barvy přesně tak, jak je potřeba.

Obě varianty Xiaomi 13 navíc odolávají prachu a vodě, což vám jistě zajistí klid na duši.

Info ikona

Další do party

Kromě nových modelů chytrých telefonů značka představila i dlouho očekávané AioT produkty. V této inovativní řadě najdete sluchátka Xiaomi Buds 4 Pro, chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Pro a elektrickou koloběžku Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra. Všechny produkty představují revoluci na poli zábavy a rozhodně stojí za pozornost.

Info ikona
Měření