Perla ze světa smartphonů, co vám dá styl i perfektní fotky

Jiný než ostatní

Dnešní svět přehlcený stále novými vjemy touží víc než kdy dříve po originalitě. Ta nám umožňuje se vyjádřit a dát tak najevo svůj vkus, myšlenky, osobnost i autenticitu. Chceme být originální, abychom uspokojili jednu z nejzákladnějších lidských potřeb – toužíme po pozornosti a uznání od ostatních. Zároveň, když vytváříme něco nového, dává nám tento proces skvělý prostor pro kreativitu a my pak díky ní můžeme růst.

Po růstu touží i značka Huawei, která přichází se svojí vlajkovou lodí – smartphonem Huawei P60 Pro. Tento mobilní telefon v provedení Rococo Pearl je jako stvořený pro všechny, kteří touží především po perfektních fotkách a po zmiňované jedinečnosti. Na světě totiž díky promyšlenému designu neexistují dva naprosto totožné modely.

Nekonečná krása perel

Perly jsou považovány za jedny z nejkrásnějších a nejvzácnějších přírodních drahokamů. O jejich kráse vás jistě nemusíme dlouho přesvědčovat, vždyť nadčasový perleťový design si našel své místo jako umělecké vyjádření v architektuře, šperkařství i v módě. Nyní se můžete tímto perleťovým leskem kochat na zadní straně svého smartphonu. Širokému teamu Huawei se totiž podařilo vyvinout inovativní složitou techniku a vznikl tak jedinečný efekt, který si značka nechala patentovat a použila ji právě na model Huawei P60 Pro Rococo Pearl.

Po mnoha kolech experimentů se týmu designérů podařilo získat přírodní minerální perleťový prášek a zkombinovat jej s ekologickým acetátovým materiálem získávaným z přírody. Díky tomu bylo možné znovu vytvořit blikající duhové vrstvy v perleťové textuře. Díky složité ruční mozaice, blokovému splétání vzorů a plynule se měnícímu lesku vznikla Přírodní textura s jedinečným efektem vzorování, které se neopakuje.

Profi výsledek během vteřiny

Při výběru smartphonu jde ale především v první řadě o jeho praktické funkce, které nám usnadňují život každý den. Dnes používáme telefony z velké části jako dokumentární nástroj. Určitě i vy rádi sdílíte neopakovatelné okamžiky se svými nejbližšími nebo je rovnou nahrajete na sociální sítě. Hezká fotka se také může proměnit na skvělý marketingový nástroj, který můžete využít ve vašem businessu.

Pro každou životní situaci

Zkrátka mít stále u sebe spolehlivý přístroj, kterým můžete rychle a nekomplikovaně vytvořit fotku, je v dnešní době téměř nutnost. Proto je model Huawei P60 Pro vybaven nejmodernějšími technologiemi, které během vteřiny dokážou pořídit profesionální fotku bez zdlouhavého nastavování a ladění. Například díky automaticky nastavené cloně během focení telefon pořídí super záběr i za přímého poledního slunce. Kamera je navíc velmi citlivá na světlo, které hraje při pořizování fotografií tu nejzásadnější roli a disponuje schopností obnovit detaily ve ztmavených snímcích, což zaručuje ostré fotografie s vysokým rozlišením a mimořádně vysokým dynamickým rozsahem. Nekvalitní vzpomínky z festivalů jsou tedy minulostí.

Přenesená realita

Chytrý telefon dokáže krásně zachytit reálné barvy a světla přesně tak, jak je vidíte v daný moment vy. Díky ultra světelnému teleobjektivu, technologii Ultra Lighting Telephoto s clonou F2.1 a skupině čoček Ultra Lighting Lens dokáže fotoaparát zachytit a zvýraznit detaily světel v dálce. Využít při tom můžete také až stonásobný digitální zoom.

Spolehlivý parťák

Huawei P60 Pro samozřejmě nabízí další spoustu technických funkcí, které potěší každého uživatele. Nás zaujalo kromě jiného i to, že displej je vybaven odolným sklem Kunlun Glass, díky kterému se zvyšuje odolnost proti pádu až o desetinásobek.

Zajímavá je také výdrž baterie a její schopnost nabíjet se. Pomocí režimu Turbo lze Huawei P60 Pro nabít na polovinu své kapacity za pouhých 10 minut!

Huawei P60 Pro pořídíte na eshopu Huawei za 28.999,- Kč a jako dárek k nákupu této stylové novinky dostanete chytré hodinky Watch GT 3. K dispozici je také v klasické černé barvě.

Měření