Kdo říká, že Vánoce nemůžou patřit vám?

Když už budete vybírat dárky pro ostatní, nezapomínejte ani na sebe, zasloužíte si být rozmazlovaná! Půvabné náušnice, něžný přívěsek nebo decentní náramek se mohou stát krásnou připomínkou, že i to nejhektičtější období v roce vám dovolí se zastavit a myslet nejen na ostatní, ale i na sebe. Ty nejkrásnější šperky najdete u značky Apart, která nabízí různé styly, materiály, drahokamy a nepřebernou škálu motivů.   

Potěšte se diamanty 

Asi tou největší odměnou, kterou si můžete dopřát, je pravý diamant. Drobnými kameny zdobené prsteny i náramky svou jemností a něžným půvabem dokreslí nejen sváteční outfit. Skvěle vypadají také diamantové náušnice – od klasických kruhů a peciček až po propracované ornamenty a různé tvary, třeba motivy motýlů nebo vážek pro štěstí.  

Zlatá střední cesta 

Pokud máte rádi zlato, najdete v Apartu dokonalý šperk, ať už pro zvláštní příležitost nebo ke každodennímu nošení. Dlouhé i kratší řetízky, visací náušnice, ale také kousky zdobené polodrahokamy různých barev… Z motivů se vám budou jistě líbit hvězdy, srdce, symbol nekonečna nebo počáteční písmeno vašeho jména.  

Stříbrná volba 

Anebo se podívejte na nabídku stříbrných šperků, mezi kterými najdete jak klasiku, tak i pozlacené varianty. Různě dlouhé řetízky se hodí ke společenským šatům i obyčejnému tričku, nechybí náušnice či náramky, včetně těch ryze s vánočními motivy v podobě zabalených dárků nebo stromečků.   

Více tipů na vánoční dárky najdete na stránkách značky Apart, a to ve všech cenových hladinách. A kdo ví, třeba si tam jeden, dva vyberete i pro sebe! Black Friday nabídka znamená slevy…  

Měření