Na cesty jedině se stylovými šperky od Apartu

Úvodní foto: Zlatý náhrdelník - srdce, 5 560 Kč

 

Cestování a šperky jsou nikdy nekončící vášeň

Apartu máte i ty nejvzdálenější destinace na dosah ruky. A to díky novým zlatým a stříbrným šperkům s cestovatelskými motivy, které najdete v kolekcích Love Love, Magic Moments, Charms a Beads. Například úžasné náhrdelníky a přívěsky ve tvaru mapy světa potěší všechny nadšené cestovatele, kterým budou připomínat dobrodružné výpravy.

 

Apart
Info ikona

Zlatý náhrdelník - mapa Světa, 4 850 Kč

 

Přemýšleli jste, jaké je vaše nejoblíbenější místo světa? Dechberoucí Paříž s romantickými uličkami a Eiffelovou věží či hlavní město Velké Británie s charakteristickými budovami parlamentu a působivým London Eye? Nebo je to úplně jinde? Na tom nezáleží, stačí si vybrat ten pravý šperk, který vystihne vaše emoce, vzpomínky a lásku k cestování.

 

Apart
Info ikona

Náušnice stříbrné se zirkony - lapač snů, 1 420 Kč | Stříbrný náhrdelník se smaltem - zeměkoule, pohlednice, 1 210 Kč

 

Štěstí na cestách je důležité – mějte svůj talisman vždy při sobě

Chystáte se vy nebo někdo z blízkých vycestovat do zahraničí? Potom si s sebou nezapomeňte přibalit talisman od Apartu. Nejenže vás bude ochraňovat, ale stane se také krásným doplňkem, díky kterému budete styloví za každé situace. Mezi ten nejpopulárnější patří bezesporu lapač snů. Tento amulet je převzatý z indické kultury a jeho původním cílem bylo odstranit špatné sny. Dnes je však jeho význam mnohem obecnější a má ochraňovat před vším zlým.