Obklopte se přírodou a najděte vnitřní rovnováhu

Najděte si chvilku pro sebe a odhalte svou vnitřní rovnováhu. Přesně to udělala i ústřední postava celé kampaně, úspěšná modelka Kasia Szklarczyk, která se vydala objevovat krásu přírody. Únik z velkoměsta plného shonu a relaxace uprostřed překrásných krajin jí dodala zaslouženou dávku energie. Kombinace boho stylu s nadčasovou elegancí a šperky Apart přinesly úspěšný výsledek, který přesně vystihuje myšlenku celé kampaně a podtrhuje ženskou krásu.

Apart

 

Jaké doplňky budou letos na podzim v kurzu?

Bezesporu zlaté šperky, dominovat budou náhrdelníky, filigránové prsteny i náramky. Je to nestárnoucí klasika, která nesmí žádné z žen chybět. Ani překrásné doplňky s perlami však nezůstanou pozadu. Na výběr budou klasické i moderní stříbrné a zlacené šperky.

Pokud hledáte výraznější motivy, které zaujmou na první pohled, kruhy jsou jasná volba. Objevují se nejen na náušnicích, ale také na náramcích a náhrdelnících. Dalším originálním šperkem jsou náhrdelníky z kolekce Colors of Life, které zdobí přívěsek ve tvaru spínacího špendlíku s barevnými kubickými zirkony. Kolekce Simple a Magic Moments nabízí stejně tak nápadité prolamované zlaté šperky, které doplní každý podzimní outfit. Nesmíme také zapomenout na kolekci Colours, která se bude pyšnit hromadou šperků s jiskřivým třpytem pastelově barevných kamínků.

Podzimně laděná kampaň od Apartu povzbuzuje všechny ženy ke kreativitě a kombinování jednotlivých šperků, čímž dosáhnou naprosto výjimečných výsledků. Apart vytváří každý šperk tak, aby byl skvělým doplňkem přirozenosti, krásy a nechal do popředí vystoupit osobnost a individualitu žen.

 

Apart
Podzimní kolekce šperků Apart