Oslavte jaro ve velkém stylu!


To za to stojí!

Investování do kvalitních doplňků se určitě vyplatí. Šperky zdobené barevnými drahokamy jsou oblíbené již po staletí díky svému oslnivému lesku. Napodobeniny nikdy nebodou moci nahradit krásu originálního šperku. Proto je dobré vybírat z nabídek klenotnictví, které nabízejí ty pravé kousky. U české značky ALOve a ALO diamonds, italské Pomellato nebo německé Capolavoro, které si můžete pořídit v síti rodinného klenotnictví HALADA, určitě nebudete litovat.

ALOve


Hodnota osobní, investiční i umělecká

Čím více je barva drahých kamenů rozprostřena rovnoměrně a sytější, tím nádhernější se stává celý šperk. S narůstající krásou však samozřejmě roste i jeho cena a jeho hodnota neklesá ani po mnoha letech. Vzácné a kvalitní drahokamy zvláště mohou sloužit jako cenné rodinné dědictví, které se předává z generace na generaci. Kromě své neopakovatelné krásy mají drahokamy schopnost přitahovat pozitivní energii a ukrývají v sobě hlubokou symboliku. Drahokam tak může sloužit jako projev osobnosti a vkusu, nebo dokonce jako terapeutický pomocník. Právě kvůli těmto kvalitám se šperky zdobené drahokamy stávají stále populárnější volbou.


Vyznáte se?

Nechte se zlákat světem drahokamů! Tyto klenoty nejenže ozdobí vaše tělo, ale i vaši duši. Jejich krása není dána pouze barvou, ale také dokonalým broušením a zasazením do šperku. Díky tomu se jejich hodnota neustále zvyšuje, a to nejen finanční, ale také umělecká.

Safír, rubín, a smaragd jsou tři nejznámější drahokamy, které v minulosti zdobily koruny králů a šperky slavných osobností. Lady Diana například nosila zásnubní prsten se safírem, což inspirovalo značku ALO diamonds k vytvoření řady Diana. Tato řada zdobí nejen safíry, ale také rubíny a smaragdy.

Kromě těchto klasických drahokamů existují i méně známé klenoty, které vám mohou učarovat svou krásou. Vyzkoušejte například vzácný tanzanit a s okouzlující nafialovělou barvou nebo turmalín paraiba v barvě mořské laguny.

Nejlepší na drahokamech je, že jsou nejen krásné, ale také odolné. Safír patří po diamantu k nejtvrdším nerostům na světě, takže se nemusíte bát, že by se poškrábal nebo ztratil svůj lesk. Rubín je stejně tvrdý jako safír a svou temně červenou barvou symbolizuje oheň a vášnivou lásku.

Pojďte objevit krásu drahokamů a nechte se unést jejich kouzlem. Dílna ALO diamonds vám nabízí široký výběr šperků s drahokamy, které vám pomohou vyjádřit vaši osobnost a vkus.

ALO diamonds


Osvědčení prodejci

Vyberte si i vy ten pravý jarní doplněk, který přitáhne nejen každý sluneční paprsek, ale i obdivné pohledy vašeho okolí. Moderní a atraktivní módní šperky s přírodními drahokamy najdete u značek jako ALOve a HALADA. ALOve nabízí minimalistické i romantické styly, zatímco HALADA přináší legendární šperky NUDO od italské značky Pomellato, kde jsou drahokamy mnoha barev a vzorů, které jsou skutečně uměleckým dílem. Tak proč si nevybrat ten pravý jarní doplněk, který nejen přitáhne každý sluneční paprsek, ale také obdivné pohledy vašeho okolí? Ať už zvolíte kteroukoli z těchto značek, můžete si být jistí, že máte osvědčené prodejce, kteří nabízejí nejen kvalitní a krásné šperky, ale také moderní design a trendy.

Měření
Nechte se oslnit barevnými šperky značek ALO diamonds, ALOve a HALADA!