Podzim přeje šperkům! Na jaké trendy se můžeme těšit?

Elegance na prvním místě

Nechte výrazné vzory a pestré barvy ve šperkovnici, přeci jen jsou doménou letních měsíců, a zaměřte svou pozornost sofistikovanějším směrem. Zlaté jednoduché náhrdelníky, prsteny, náramky a náušnice jsou skvělou podzimní volbou – vyzařuje z nich vkus, cit pro detail a jakési uzemnění. A nezáleží, jestli zvolíte ty s širšími oky nebo kousky spletené z tenkých řetízků.

  1. Zlatý náhrdelník                                                                              
  2. Zlatý náramek

Motivy ano, ale…

Zapomenuty nebudou ani vzory, jen místo přívěšků s hvězdicemi, papoušky, mušlemi a dalšími prázdninovými motivy vybírejte umírněnost. Radost si můžete udělat třeba personalizovaným náhrdelníkem s počátečním písmenem vašeho jméno, třeba jako je ten zdobený písmenem M, který nosí zpěvačka Monika Bagárová.

Dovolte si zářit

Třpytivé šperky jsou evergreen, který sluší všem. Ovšem nemusí být hned osázeny brilianty. Levnější alternativou jsou náramky, prsteny či náhrdelníky se zirkony, které krásně odráží světlo, ale přitom ve vás nevyvolávají stres, že vypadnou a ztratí se.

  1. Zlatý prsten se zirkonem                                                                               
  2. Zlatý prsten se zirkonem

Dejte šanci stříbru

Že není všechno zlato, co se třpytí, dokazují stříbrné šperky, které na podzim zažívají velký návrat na výsluní. Volit můžete buď ty prosté, nezdobené, jež vyniknou na vaší kůži, nebo kousky osázené barevnými zirkony. Skvělou volbou jsou modré kamínky, nebo různé barevné kombinace.

Využijte jedinečné nabídky během Dnů Marianne a v období od 15. do 17. září můžete zakoupit produkty Apart se zvýhodněním až 25 %, platí i na eshopu.

Měření