Proplujte podzimem v barvách - i na hodinkách!

Trochu zmrzliny a malou makronku, prosím!

A k tomu nové růžové šaty a překrásné hodinky Breitling Navitimer. Růžová, mentolová, světle modrá – pastelové tóny módní návrháři překvapivě vnesli i do svých podzimních kolekcí. Nechte se něžným tóny unést i vy.

Z pilotní kabiny do Hollywoodu

Oscarová herečka Charlize Theron je jednou z mnoha ambasadorek značky Breitling. Nosí ji ale i světově proslulé baletky, sportovkyně a olympioničky stejně jako ženy, jejichž jména nejsou známá veřejnosti, ale každá z nich má svůj jedinečný příběh. Charlize prošla v životě mnoha výzvami a zklamáními, což považuje za nutnou součást své cesty k úspěchu. A proto zůstává krásná a nezměněná, podobně jako ikonické hodinky na jejím zápěstí.

První model hodinek Navitimer spatřil světlo světa v roce 1952 a stal se oblíbeným doplňkem pilotů. Od té doby prošly velkou proměnou, ale stále si zachovávají své kouzlo, které ocení stovky tisíc fanoušků. Nové modely tohoto podzimu jsou oděné nejen pastelovými odstíny, ale i luxusním zlatem z fair-trade těžby a laboratorně vytvořenými diamanty od renomovaných výrobců.

Různorodost výběru pro každého

Hodinky Navitimer 32 pohání quartzový strojek, zatímco ty o něco větší (36 mm) nesoucí název Navitimer Automatic 36 pohání mechanický strojek s automatickým nátahem. Nové velikosti, které můžete pořídit v celkem dvaceti různých provedeních, se připojují ke stávající nabídce menších velikostí v kolekci Navitimer. Vybrat si tak můžete buď kožený nebo kovový náramek, ale třeba i velikost pouzder o průměru 32, 35, 36, 38 (velikost se doprodává) a 41 mm. Dnes už není důležité, zda jsou hodinky považování za pánské nebo dámské. Ženy mohou volit velké modely o průměru 43 mm a větším, zatímco muži mohou preferovat zase menší dámské varianty. Zkrátka se při výběru řiďte svoji intuicí a tím, co se vám líbí.

Prodává butik Breitling, Pařížská 1, Praha 1 a butik Carollinum, Pařížská 11, Praha 1 

Jaký model Breitling hodinek si vás získal?